Moje pierwsze angielskie czytanki. Benjamin the...

Pan Czajniczek jest prawdziwym angielskim imbryczkiem, który uwielbia snuć opowieści. I dlatego codziennie, o piątej po południu, gdy nadchodzi czas na podwieczorek, wesoło bucha parą i opowiada zabawne historie w języku angielskim. O czym opowie tym razem? Benjamin jest wesołym misiem. Pewnego...
8,33 * 11,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,36 zł

Opis

Pan Czajniczek jest prawdziwym angielskim imbryczkiem, który uwielbia snuć opowieści. I dlatego codziennie, o piątej po południu, gdy nadchodzi czas na podwieczorek, wesoło bucha parą i opowiada zabawne historie w języku angielskim.

O czym opowie tym razem? Benjamin jest wesołym misiem. Pewnego dnia postanawia zaprosić przyjaciół na popołudniową herbatkę.

A ponieważ jest bardzo gościnny, chce upiec dla nich pyszne ciasto. Czy wszystko uda się tak, jak to sobie zaplanował? Przekonajcie się sami!

Danuta Zawadzka jest autorem tytułu "Moje pierwsze angielskie czytanki. Benjamin the...".

Dzieci stosunkowo szybko chłoną języki obce. Jeśli chcesz, by Twojemu maluchowi nauka szła sprawniej, zakup mu książeczkę pt."Moje pierwsze angielskie czytanki. Benjamin the...". To skuteczne narzędzie edukacyjne, które rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Dzieci w wieku 4-6 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat fabuły korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Historyjka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów także następne bajki z serii "Moje pierwsze angielskie czytanki".

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość to 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Moje pierwsze angielskie czytanki. Benjamin the... została wydana przez Skrzat Wydawnictwo. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz także inne tytuły tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.