Moje pierwsze szlaczki

Ty to potrafisz!Rysuj szlaczki po śladzie, a potem samodzielnie. Spójrz na rozbrykane zwierzątka i dołącz do zabaw, które dla ciebie przygotowały. Koloruj, łącz kropki, rysuj i naklejaj!Seria kipiąca uśmiechem i dziecięcymi sukcesami. Czego dziś się nauczymy?
4,53 * 4,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,45 zł

Opis


Ty to potrafisz!

Rysuj szlaczki po śladzie, a potem samodzielnie. Spójrz na rozbrykane zwierzątka i dołącz do zabaw, które dla ciebie przygotowały. Koloruj, łącz kropki, rysuj i naklejaj!

Seria kipiąca uśmiechem i dziecięcymi sukcesami. Czego dziś się nauczymy?

Zofia Zabrzeska to autor historii "Moje pierwsze szlaczki".

"Moje pierwsze szlaczki" należy do kategorii książek dla dzieci, wspierających naukę pisania i liczenia. Wybierz tę publikację, by ćwiczyć z dzieckiem przyswajane umiejętności po powrocie z przedszkola. Pełna ciekawych ilustracji i zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się zabawą.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 3 do 7 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich publikacje.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspomaga dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i rozwija zakres słownictwa.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy załatwiać sprawunki.

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Moje pierwsze szlaczki" została wydana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to zobacz także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.