Moje ulubione seriale z naklejkami. Disney Pixar. Auta. Szturm na Sztorma

Sezon wyścigowy trwa w najlepsze, gdy pewnego dnia na torze pojawia się tajemniczy nowicjusz - szybki i ambitny Jackson Sztorm. Pewnie pokonuje Zygzaka i wygrywa w kolejnych zawodach. Co stoi za jego sukcesem? I czy McQuennowi i jego ekipie uda się przytrzeć nosa pewnemu siebie czempionowi? Seria...
9,60 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,03 zł

Opis

Sezon wyścigowy trwa w najlepsze, gdy pewnego dnia na torze pojawia się tajemniczy nowicjusz - szybki i ambitny Jackson Sztorm.

Pewnie pokonuje Zygzaka i wygrywa w kolejnych zawodach. Co stoi za jego sukcesem? I czy McQuennowi i jego ekipie uda się przytrzeć nosa pewnemu siebie czempionowi?

Seria „Moje ulubione seriale z naklejkami“ to okazja, by wrócić do świata znanego z ulubionych seriali dla najmłodszych. Oto bohaterowie, których przygodami się emocjonujemy, przygody, które trzymają w napięciu, bawią albo skłaniają do refleksji. Można czytać w swoim tempie, wracać do nich wiele razy...

Atrakcją każdego tomiku jest nie tylko jego poręczny kształt (książka z rączką), ale też dwie strony z naklejkami, które można wykorzystać do zabawy czy ozdabiania swoich rysunków.

Książeczka "Moje ulubione seriale z naklejkami. Disney Pixar. Auta. Szturm na Sztorma" jest pracą zbiorową, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Moje ulubione seriale z naklejkami. Disney Pixar. Auta. Szturm na Sztorma" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają przedszkolakom możliwość twórczej ekspresji oraz ćwiczą motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawiać nastrój.

Książeczka o pojazdach to idealna propozycja dla malucha, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Książka jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić do torby lub plecaka dziecka.

"Moje ulubione seriale z naklejkami. Disney Pixar. Auta. Szturm na Sztorma" wydało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szczegóły - Moje ulubione seriale z naklejkami. Disney Pixar. Auta. Szturm na Sztorma

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>