Moje opowieści. Auta. Disney Pixar

Ulubione auta wyścigowe na maksymalnych obrotach! Zygzak McQueen, najsłynniejszy zawodnik na świecie, przemierza świat na czterech kołach. Choć uda mu się nawet wplątać w aferę szpiegowską, podróżując po nieznanych drogach, po drodze spotka auta, dzięki którym zrozumie, że w życiu są ważniejsze...
28,39 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,35 zł

Opis

Ulubione auta wyścigowe na maksymalnych obrotach!

Zygzak McQueen, najsłynniejszy zawodnik na świecie, przemierza świat na czterech kołach. Choć uda mu się nawet wplątać w aferę szpiegowską, podróżując po nieznanych drogach, po drodze spotka auta, dzięki którym zrozumie, że w życiu są ważniejsze sprawy niż sukces i sława.

Kolekcja opowieści zawiera trzy historie inspirowane pełnometrażowymi hitami kinowymi w świecie goniącego za marzeniami Zygzaka i jego najlepszego kumpla Złomka.

Lisa Marsoli, Suzanne Francis, Barbara Bazaldua ., Małgorzata Fabianowska (tłum.) . jest autorem historii "Moje opowieści. Auta. Disney Pixar".

"Moje opowieści. Auta. Disney Pixar" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to świetny pomysł, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczka o pojazdach to doskonała propozycja dla malucha, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi malucha do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książek wspomaga przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i rozwija zakres słownictwa.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i zamów też kolejne części z serii "Moje opowieści".

Jest to średniej długości publikacja - jej długość: 192 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Moje opowieści. Auta. Disney Pixar" udostępniło Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź też inne tytuły tego wydawcy.