Montessori Karty obrazkowe Zwierzęta na wsi

Jak nazywa się mały konik? Gdzie spotkasz żaby? Co robi świnka? Inspirowane metodą Montessori karty obrazkowe przedstawiają zwierzęta żyjące na wsi. Na każdej karcie umieszczono realistyczne ilustracje zwierząt z podpisami. Wśród 34 obrazków można znaleźć m.in. psa, kota, sikorki, kaczki i kozy...
19,98 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,59 zł

Opis

Jak nazywa się mały konik? Gdzie spotkasz żaby? Co robi świnka? Inspirowane metodą Montessori karty obrazkowe przedstawiają zwierzęta żyjące na wsi.

Na każdej karcie umieszczono realistyczne ilustracje zwierząt z podpisami. Wśród 34 obrazków można znaleźć m.in. psa, kota, sikorki, kaczki i kozy oraz związane z nimi skojarzenia. Zabawa z kartami obrazkowymi poszerza zasób słownictwa maluszka i zachęca do odkrywania świata pełnego kolorów i kształtów, rozwijając myślenie i ciekawość u dziecka.

W poradniku dla rodziców znajdują się pomysły na montessoriańskie zabawy opracowane przez certyfikowaną nauczycielkę metody Montessori oraz wskazówki, jak wspierać rozwój dziecka z uwzględnieniem faz wrażliwych, czyli okresów szczególnego zainteresowania dziecka rozmaitymi obszarami, które umożliwiają mu naukę konkretnych umiejętności bez wysiłku.

------------------------------------

Metoda Montessori powstała w wyniku długoletnich obserwacji rozwoju małych dzieci. Jej autorką jest Maria Montessori, włoska pedagożka i pierwsza w historii Włoch lekarka.

Najważniejsze zasady metody Montessori:

• poznawanie świata wszystkimi zmysłami,

• nauka poprzez zabawę i doświadczenie,

• rozwój samodzielności.

----------------------------------------

Zestaw został wyprodukowany w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Autorka

Katarzyna Dołhun – dyrektor pedagogiczny przedszkola językowego, metodyk, certyfikowany nauczyciel pedagogiki Marii Montessori, lektor języka angielskiego i niemieckiego.

W serii również:

  • Karty sensoryczne. Montessori Zwierzęta (2+)
  • Karty sensoryczne. Montessori Przyroda (3+)
  • Karty obrazkowe. Montessori. Dźwięki (1–3 lata)
  • Karty obrazkowe. Montessori. Pierwsze słowa (1–3 lata)
  • Karty obrazkowe. Montessori. Emocje (2–5 lat)

Szczegóły - Montessori Karty obrazkowe Zwierzęta na wsi

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>