Muminek i gwiazdka z nieba

Kiedy Muminek natrafia przypadkiem na piękny, lśniący kamyk, Panna Migotka i Ryjek nie mają wątpliwości – to gwiazdka, która spadła z nieba. A taka gwiazdka może spełnić życzenie tego, kto ją znalazł! Ale wybrać tylko jedno życzenie wcale nie jest łatwo... Czy Muminkowi uda się zdecydować, o co ma...
19,43 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,40 zł

Opis

Kiedy Muminek natrafia przypadkiem na piękny, lśniący kamyk, Panna Migotka i Ryjek nie mają wątpliwości – to gwiazdka, która spadła z nieba. A taka gwiazdka może spełnić życzenie tego, kto ją znalazł! Ale wybrać tylko jedno życzenie wcale nie jest łatwo... Czy Muminkowi uda się zdecydować, o co ma poprosić, zanim kamyk straci blask?

Tove Jansson to autor książki "Muminek i gwiazdka z nieba".

Tytuł oryginalny prezentowanej publikacji: Moomin AND the Wishing Star.

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Muminek i gwiazdka z nieba". Kolekcja krótkich bajek to dobry sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni go do zadawania wielu pytań.
  • Piękne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym o fabule pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

 

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka.

Jeśli po lekturze całej książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź także następne części z serii "Opowiadania z Doliny Muminków".

Jest to krótka lektura - jej długość to 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Muminek i gwiazdka z nieba" wydało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to wybierz też inne publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.

Szczegóły - Muminek i gwiazdka z nieba

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>