Muminek i Święto Lodu

Muminki przygotowują się do zimowego snu. Ale gdy w Dolinie spada pierwszy śnieg, dociera do nich zaproszenie na Święto Lodu. Panna Migotka nie chce, by omięła ją dobra zabawa. Czy Muminek będzie równie odważny i ośmieli się wyjść z domu w zimowy czas? Urocza opowieść wprost z Doliny Muminków to...
14,29 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,26 zł

Opis

Muminki przygotowują się do zimowego snu. Ale gdy w Dolinie spada pierwszy śnieg, dociera do nich zaproszenie na Święto Lodu. Panna Migotka nie chce, by omięła ją dobra zabawa.

Czy Muminek będzie równie odważny i ośmieli się wyjść z domu w zimowy czas? Urocza opowieść wprost z Doliny Muminków to zaproszenie do wspólnej lektury dla całej rodziny i punkt wyjścia do wartościowych rozmów z najmłodszymi. Przepiękne, nawiązujące do oryginalnych grafik Tove Jansson ilustracje tworzą niepowtarzalny klimat, w którym rozsmakują także dorośli czytelnicy. W serii dostępne są inne, równie urzekające opowieści ze świata Muminków – warto zebrać całą kolekcję!

Richard Dungworth, Tove Jansson jest autorem książki "Muminek i Święto Lodu".

Tytuł oryginalny prezentowanej książki: Moomin AND the Ice Festival.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Muminek i Święto Lodu". Krótka forma to doskonały sposób na to, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością pobudzi malucha do zadawania licznych pytań.
  • Oryginalne, kolorowe obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

 

Opowieść ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - zamów też pozostałe bajki z serii "Opowiadania z Doliny Muminków".

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Muminek i Święto Lodu została opublikowana przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to sprawdź również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.

Szczegóły - Muminek i Święto Lodu

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>