My Disney Stars and Heroes 1. Podręcznik wieloletni

Stars and Heroes to nowy kurs dla klas 0-3 dostosowany do potrzeb uczniów mających za sobą przygotowanie przedszkolne.   Integruje kształcenie językowe z rozwojem społeczno-emocjonalnym, zamykając je przepiękną klamrą najnowszych filmów studia Disney/Pixar, a dzięki interaktywnym komponentom...
43,99 * 48,60 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 42,43 zł

Opis

Stars and Heroes to nowy kurs dla klas 0-3 dostosowany do potrzeb uczniów mających za sobą przygotowanie przedszkolne.  

Integruje kształcenie językowe z rozwojem społeczno-emocjonalnym, zamykając je przepiękną klamrą najnowszych filmów studia Disney/Pixar, a dzięki interaktywnym komponentom dostępnym dla każdego ucznia zapewnia kontynuację przygody także poza szkołą.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "My Disney Stars and Heroes 1. Podręcznik wieloletni"?
Tessa Lochowski, Viv Lambert, Cheryl Pelteret, Anna Osborn to autorzy tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki jest numer zatwierdzenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika szkolnego?
1186/1/2023 - nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika. Numer MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje ucznia o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w edukacji. Jako ciekowostkę zaznaczamy, że termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "My Disney Stars and Heroes 1. Podręcznik wieloletni" został przygotowany zgodnie z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu nauczania. Przed przyznaniem numeru dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z zakresem nauczania, jak również z kryteriami merytorycznymi.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź szczegółowo wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka.


Jaka jest data wydania podręcznika "My Disney Stars and Heroes 1. Podręcznik wieloletni"?
Ten podręcznik został wydany w 2023 roku. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą mieć pewność, że czerpią wiedzę z najnowszych książek.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - My Disney Stars and Heroes 1. Podręcznik wieloletni

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>