Nauka dla zucha. Znam litery. Wiem i ja

Nauka dla zucha to książki edukacyjne, dzięki którym dziecko przyswaja w atrakcyjny sposób kolejne ciekawe zagadnienia adekwatne do wieku. Króliczek towarzyszy maluchowi na placu zabaw. Dlaczego? Przedszkolak lubi dzielić się tym, co odkrywa, z kimś, kto jest mu bliski! Twardostronicowe książki z...
7,73
Opis

Nauka dla zucha to książki edukacyjne, dzięki którym dziecko przyswaja w atrakcyjny sposób kolejne ciekawe zagadnienia adekwatne do wieku. Króliczek towarzyszy maluchowi na placu zabaw. Dlaczego?

Przedszkolak lubi dzielić się tym, co odkrywa, z kimś, kto jest mu bliski! Twardostronicowe książki z serii Nauka dla Zucha uczą i zachęcają do zabawy w świecie cyfr i liter. Pomagają w tym kolorowe ilustracje i sympatyczni bohaterowie.

Historyjka "Nauka dla zucha. Znam litery. Wiem i ja" to opracowanie zbiorowe, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

"Nauka dla zucha. Znam litery. Wiem i ja" należy do kategorii książek dla dzieci, wspierających naukę pisania i liczenia. Wybierz tę publikację, by ćwiczyć z dzieckiem zdobywane umiejętności po powrocie z przedszkola. Pełna ciekawych ilustracji i zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się frajdą.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem doskonalenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość: 18 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Nauka dla zucha. Znam litery. Wiem i ja została udostępniona przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz także pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.