Nauka korzystania z toalety dla osób z autyzmem...

Maria Wheeler, niezwykle empatyczna i mądra analityczka zachowania, nie tylko dobrze rozumie trudności wynikające z zaburzeń przetwarzania bodźców zmysłowych, ale także ma świadomość milionów innych różnic, które stanowią przyczynę problemów z korzystaniem z toalety. W tej wyjątkowej książce...
15,50 * 21,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,51 zł

Opis


Maria Wheeler, niezwykle empatyczna i mądra analityczka zachowania, nie tylko dobrze rozumie trudności wynikające z zaburzeń przetwarzania bodźców zmysłowych, ale także ma świadomość milionów innych różnic, które stanowią przyczynę problemów z korzystaniem z toalety. W tej wyjątkowej książce autorka opisuje i wyjaśnia trudności o charakterze sensorycznym, poznawczym, emocjonalnym, rozwojowym oraz komunikacyjnym. Oferuje też rozsądne, wykonalne zalecenia dla rodziców, nauczycieli i opiekunów, którzy starają się pomóc osobom z autyzmem w opanowaniu umiejętności korzystania z toalety.

Z przedmowy Carol S. Kranowitz, autorki książki Nie-zgrane dziecko

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Nauka korzystania z toalety dla osób z autyzmem..."?
Za treścią książki stoi Maria Wheeler.
Jest autorem kilku podręczników, ale te treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją wrzucić do szkolnej torby lub plecaka.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2018. Od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez lata zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
128: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim liczne i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Nauka korzystania z toalety dla osób z autyzmem...

 • Autor: Maria Wheeler
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 128
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788377441589
 • Język: polski
 • ISBN: 9788377441589
 • EAN: 9788377441589
 • Wymiary: 16.5x23.5x1 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>