Nauka o języku. Język polski 8. Ćwiczenia. Część 2. Szkoła podstawowa

Nauka o języku dla klasy 8 to kontynuacja systematycznego kursu wiedzy o języku rozpoczynającego się w klasie 4. Zeszyty realizują materiał określony w nowej podstawie programowej. Zadania z zeszytów Nauka o języku są funkcjonalne i koncentrują się na rozwijaniu niezbędnych umiejętności...
16,99 * 18,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł

Opis

Nauka o języku dla klasy 8 to kontynuacja systematycznego kursu wiedzy o języku rozpoczynającego się w klasie 4. Zeszyty realizują materiał określony w nowej podstawie programowej.

Zadania z zeszytów Nauka o języku są funkcjonalne i koncentrują się na rozwijaniu niezbędnych umiejętności praktycznych. Są pomysłowe i atrakcyjne, dzięki czemu wpływają na motywację uczniów do nauki gramatyki i rozwijania sprawności językowej.

Nauka o języku może być uzupełnieniem dowolnie wybranego podręcznik

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Nauka o języku. Język polski 8. Ćwiczenia. Część 2. Szkoła podstawowa"?
Autorami tytułu są Piotr Borys, Beata Fiszerr, Małgorzata Hajduk, Anna Halasz.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik "Nauka o języku. Język polski 8. Ćwiczenia. Część 2. Szkoła podstawowa" został przygotowany przez Wydawnictwo GWO.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej dane znajdują się na karcie oglądanego produktu.


Która to jest część książki?
Jest to część 2 tego podręcznika.


Ile stron ma ta pozycja?
96: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną ilustracjami. Zawiera liczne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Informacje o wydawcy tego podręcznika:
Założone w 1991 roku przez A. Mysiora i M. Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, to wydawnictwo specjalizujące się w publikacji podręczników edukacyjnych, szczególnie z dziedziny matematyki. Korzysta z nich 60% uczniów polskich szkół podstawowych. Ale Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe nie ogranicza się tylko do matematyki, oferując również podręczniki do nauki j. polskiego, fizyki, biologii, historii i plastyki.

Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 8. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do nauki, jakiego przedmiotu potrzebna jest ta publikacja?
Podręcznik wydano do nauki konkretnego przedmiotu: język polski.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Nauka o języku. Język polski 8. Ćwiczenia. Część 2. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>