Nauka o języku. Język polski 6. Ćwiczenia. Część 2. Szkoła podstawowa

Nauka o języku dla klasy 6 to kontynuacja systematycznego kursu wiedzy o języku rozpoczynającego się w klasie 4. Zeszyty realizują materiał określony w nowej podstawie programowej. Zadania z zeszytów Nauka o języku są funkcjonalne i koncentrują się na rozwijaniu niezbędnych umiejętności...
16,99 * 18,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł

Opis

Nauka o języku dla klasy 6 to kontynuacja systematycznego kursu wiedzy o języku rozpoczynającego się w klasie 4. Zeszyty realizują materiał określony w nowej podstawie programowej.

Zadania z zeszytów Nauka o języku są funkcjonalne i koncentrują się na rozwijaniu niezbędnych umiejętności praktycznych. Są pomysłowe i atrakcyjne, dzięki czemu wpływają na motywację uczniów do nauki gramatyki i rozwijania sprawności językowej.

Nauka o języku może być uzupełnieniem dowolnie wybranego podręcznika.

FAQ

Sekcja często zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Nauka o języku. Język polski 6. Ćwiczenia. Część 2. Szkoła podstawowa"?
Anna Halasz, Piotr Borys są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak ich treści są wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik "Nauka o języku. Język polski 6. Ćwiczenia. Część 2. Szkoła podstawowa" został opracowany przez Wydawnictwo GWO.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej szczegóły znajdują się na stronie oglądanego produktu.


Informacje o wydawcy opisywanego podręcznika:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne istniejące od 1991 roku, które założyli Adam Mysior i Małgorzata Dobrowolska. GWO zdobyło szacunek na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60% uczniów szkół podstawowych w kraju. Poza matematyką, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe posiada w ofercie także podręczniki do przedmiotów artystycznyc, humanistycznych i przyrodniczych.

Która to jest część książki?
To wydanie stanowi 2 część.


Ile stron ma ta pozycja?
88: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią udoskonaloną obrazkami i ilustracjami. Zawiera liczne, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Dla uczniów której klasy i na jakim etapie nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do nauki, jakiego przedmiotu potrzebna jest ta publikacja?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu obszarowi nauki, jakim jest język polski.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Nauka o języku. Język polski 6. Ćwiczenia. Część 2. Szkoła podstawowa

  • Autorzy: Anna Halasz, Piotr Borys
  • Wydawnictwo GWO
  • Rok wydania: 2019
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 88
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788374209496
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła podstawowa
  • ISBN: 9788374209496

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>