New Close-up A2. Workbook

New Close Up to nowe wydanie bestsellerowego kursu na poziomach A2, B1, B1+, B2, B2+ (poziomy C1 i C2 dostępne są w dotychczasowych wersjach). Tytuł łączy w sobie angażującą, młodzieżową tematykę, solidne przygotowanie egzaminacyjne, autentyczne materiały National Geographic oraz nowoczesną pracę...
95,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 79,99 zł

Opis

New Close Up to nowe wydanie bestsellerowego kursu na poziomach A2, B1, B1+, B2, B2+ (poziomy C1 i C2 dostępne są w dotychczasowych wersjach). Tytuł łączy w sobie angażującą, młodzieżową tematykę, solidne przygotowanie egzaminacyjne, autentyczne materiały National Geographic oraz nowoczesną pracę online w doskonałych proporcjach. New Close Up to nie tylko nabywanie umiejętności językowych oraz wiedzy ogólnej, ale też trening kompetencji XXI wieku i przekaz uniwersalnych wartości National Geographic.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "New Close-up A2. Workbook"?
Katherine Stannett, Ingrid Wisniewska to autorzy tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "New Close-up A2. Workbook"?
Tytuł ten należy do popularnej serii edukacyjnej "New Close-up".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Kiedy wydano tę publikację?
Ten podręcznik został wydany w 2022 roku. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą czuć, że czerpią wiedzę z najnowszych książek.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - New Close-up A2. Workbook

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również