New English Adventure 2. Zeszyt ćwiczeń wydanie rozszerzone plus DVD

New English Adventure 2 to zeszyt ćwiczeń przystosowana do realizacji materiału wg nowej podstawy programowej. Zawiera różnorodne ćwiczenia z wykorzystaniem technik multisensorycznych, rymowanki, piosenki i gry, które łączą naukę z zabawą. Oprawa graficzna nawiązuje do znanych i lubianych postaci...
25,99 * 28,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,80 zł

Opis

New English Adventure 2 to zeszyt ćwiczeń przystosowana do realizacji materiału wg nowej podstawy programowej. Zawiera różnorodne ćwiczenia z wykorzystaniem technik multisensorycznych, rymowanki, piosenki i gry, które łączą naukę z zabawą. Oprawa graficzna nawiązuje do znanych i lubianych postaci Disnaya, które to wprowadzają najmłodszych w świat języka angielskiego. Część druga kursu zawiera przyjazne wprowadzenie w świat polskiej i angielskiej kultury - lekcje Festiwal Lessons i Culture. Do ćwiczeń polecamy także podręcznik wieloletni New English Adventure 2.

New English Adventure

Kurs do nauki języka angielskiego w pełni odpowiadający na potrzeby rozwojowe uczniów w klasach 1-3 nowej szkoły podstawowej. Jest materiałem cenionym przez tysiące nauczycieli w Polsce i uwielbianym przez dzieci. Bogata oferta komponentów, multimediów i bezpłatnych materiałów dodatkowych pozwala nauczycielom na innowacyjne podejście do nauczania i dopasowanie lekcji do zróżnicowanych potrzeb uczniów.

NOWOŚĆ 2020/2021

Wydania rozszerzone zeszytów ćwiczeń Zeszyty ćwiczeń do poziomów 1-3 skonsolidowane z materiałami dodatkowymi dla ucznia – od września 2020 roku w jednym tomie znajdą się:

  • ćwiczenia do poszczególnych rozdziałów z numeracją stron odpowiadającą tej w podręcznikach
  • sekcja "Extra Adventure" dla uczniów pracujących szybciej, alternatywnie wykorzystywana jako powtórki lub materiał na kartkówki
  • sekcja "Zapamiętaj i Powtórz" z zadaniami aktywizującymi słownictwo z lekcji i powtórkami kumulatywnymi
  • karty pracy zastępujące wieloletnie ćwiczenia z podręcznika, dzięki którym uczniowie nie muszą przepisywać wymagających tego zadań (poziomy 1 i 2)
  • wycinanki, czyli minikarty obrazkowe do ćwiczeń komunikacyjnych
  • naklejki

Zeszyty ćwiczeń zostały wzbogacone o:

  • rozbudowany Słowniczek obrazkowy uwzględniający słówka z lekcji CLIL (2-4 słowa na rozdział), z większymi obrazkami oraz podpisami czcionką drukowaną i pisaną, który umożliwi dzieciom powtórzenie i aktywizację słów na różne sposoby
  • nagrania słówek ze Słowniczka obrazkowego (dostępne na edesk.pearson.pl)
  • elementy globalnego czytania (poziom 1)
  • ćwiczenia do lekcji kulturowych z podręcznika (poziomy 2-3)

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "New English Adventure 2. Zeszyt ćwiczeń wydanie rozszerzone plus DVD"?
Arek Tkacz, Anne Worrall, Anna Standish, Viv Lambert są autorami tej książki.
Są autorami paru podręczników, jednak są one wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej informacje znajdują się na karcie oglądanego produktu.


Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 1-3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją zabrać ze sobą.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ta pozycja została wydana w 2020. Od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez te lata zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "New English Adventure 2. Zeszyt ćwiczeń wydanie rozszerzone plus DVD"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej New English Adventure.
Wraz z innymi składowymi cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - New English Adventure 2. Zeszyt ćwiczeń wydanie rozszerzone plus DVD

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>