Niemiecki dla dzieci 3-6 lat Nr 3

Niemiecki dla dzieci 3-6 lat. Zabawy dla malucha to zaproszenie do wspólnej zabawy edukacyjnej z językiem angielskim dla dzieci i rodziców. Proponowana forma "czytania globalnego", czyli rozpoznawania całych słów, sprzyja przyswajaniu nowych słówek. Przy każdym ćwiczeniu na odwrocie strony znajdują...
8,11 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,41 zł

Opis

Niemiecki dla dzieci 3-6 lat. Zabawy dla malucha to zaproszenie do wspólnej zabawy edukacyjnej z językiem angielskim dla dzieci i rodziców. Proponowana forma "czytania globalnego", czyli rozpoznawania całych słów, sprzyja przyswajaniu nowych słówek. Przy każdym ćwiczeniu na odwrocie strony znajdują się wskazówki dla rodziców oraz propozycje zabawy utrwalającej poznane słówka.

Za treścią tytułu "Niemiecki dla dzieci 3-6 lat Nr 3" stoi Basse Monika, Piechocka-Empel Katarzyna.

Jeśli pragniesz, by Twój przedszkolak możliwie najwcześniej rozpoczął naukę języka obcego, sięgnij po książeczkę pt."Niemiecki dla dzieci 3-6 lat Nr 3". Publikacja w łatwy i przyjazny sposób zwiększa liczbę znanych obcych słów. Zapewnij swojemu dziecku solidne podstawy do osiągnięcia sukcesu w przyszłości.

Przedszkolaki w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością pobudzi go do zadawania licznych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga dzieci w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować do pleczaczka dziecka.

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość to 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Niemiecki dla dzieci 3-6 lat Nr 3 została wydana przez Wydawnictwo Literat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to sprawdź też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.