Niemiecki dla dzieci 3-7 lat Nr 2

Niemiecki dla dzieci 3-7 lat to zaproszenie do wspólnej zabawy edukacyjnej z językiem niemieckim dla dzieci i rodziców. Proponowana forma czytania globalnego, czyli rozpoznawania całych słów, sprzyja przyswajaniu nowych słówek. Nasza książeczka opiera się na wykorzystaniu pamięci wzrokowej -...
8,11 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,02 zł

Opis

Niemiecki dla dzieci 3-7 lat to zaproszenie do wspólnej zabawy edukacyjnej z językiem niemieckim dla dzieci i rodziców. Proponowana forma czytania globalnego, czyli rozpoznawania całych słów, sprzyja przyswajaniu nowych słówek. Nasza książeczka opiera się na wykorzystaniu pamięci wzrokowej - dziecko kojarzy konkretny obrazek ze słowem pisanym, wspomaga naturalną naukę języka od bardzo wczesnych lat (według najnowszych badań, im wcześniej i więcej dziecko przyswoi, tym lepiej), wykorzystuje naturalną ciekawość dziecka do zdobywania wiedzy i poznawania świata, wspomaga rozwój intelektualny - poszerza słownictwo z różnych dziedzin, rozwija zdolności manualne dziecka poprzez kolorowanie i wycinanie. W zeszycie zamieszczono również słowniczek. Zeszyt zawiera następujące rozdziały: Wetter und Jahreszeiten, Taetigkeiten, Zahlen 11-20, Meine Stadt, Schule, Berufe, Tiere im Zoo, Essen und Trinken.

Autorem książeczki "Niemiecki dla dzieci 3-7 lat Nr 2" jest Basse Monika, Piechocka-Empel Katarzyna.

Dzieci relatywnie szybko przyswajają języki obce. Jeśli chcesz, by Twojemu przedszkolakowi nauka szła jeszcze sprawniej, zakup mu publikację pt."Niemiecki dla dzieci 3-7 lat Nr 2". To skuteczne narzędzie edukacyjne, które rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Publikacje dla dzieci w wieku 3-7 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Ładne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat bohaterów pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Niemiecki dla dzieci 3-7 lat Nr 2" została opublikowana przez Wydawnictwo Literat. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.