Niezwykłe podróże Axela

Axel to chłopiec z duszą odkrywcy zafascynowany przygodami, nauką i historią. Wciela się w postaci chemika, astronauty, nurka i wyrusza, by odkryć cuda naszego wszechświata. Towarzyszą mu jego najlepszy przyjaciel Soon, kot Zelda i ptak o imieniu Archimedes. Razem eksplorują dno oceanu, kosmos,...
28,97 * 44,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,55 zł

Opis

Axel to chłopiec z duszą odkrywcy zafascynowany przygodami, nauką i historią. Wciela się w postaci chemika, astronauty, nurka i wyrusza, by odkryć cuda naszego wszechświata. Towarzyszą mu jego najlepszy przyjaciel Soon, kot Zelda i ptak o imieniu Archimedes. Razem eksplorują dno oceanu, kosmos, świat dzikich zwierząt, farmę i miasto przyszłości.

Zobacz w jaki sposób można ożywić książkę!

Aurlien Jeanney to autor książki "Niezwykłe podróże Axela".

W oryginale publikacja nosi tytuł: Les voyages extraordinaires d'Axel.

Dzieci bywają bardzo ciekawe otaczającej je rzeczywistości. Pogłębiaj wiedzę malucha wręczając mu książki z grupy "Poznawanie świata", przykładowo opisywany tu tytuł "Niezwykłe podróże Axela", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Obserwuj, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Chcąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 8 do 11 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem rozwijania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki takiemu wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to średniej długości książka - jej długość: 56 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Niezwykłe podróże Axela" udostępniło Wydawnictwo Kropka. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz także inne pozycje tego wydawcy.