Tak odkrywam swoją moc Uwierz w swoją wartość

Zachęcając dzieci do odkrywania mocy drzemiącej w ich umysłach, uczymy je zdrowego poczucia własnej wartości. Dzięki sprawdzonym technikom zawartym w tej książce, młodzi czytelnicy nauczą się empatii oraz odnajdą wewnętrzną siłę. Zaproponowane ćwiczenia są zaprojektowane w taki sposób, aby zachęcić...
15,15 * 25,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,80 zł

Opis

Zachęcając dzieci do odkrywania mocy drzemiącej w ich umysłach, uczymy je zdrowego poczucia własnej wartości. Dzięki sprawdzonym technikom zawartym w tej książce, młodzi czytelnicy nauczą się empatii oraz odnajdą wewnętrzną siłę. Zaproponowane ćwiczenia są zaprojektowane w taki sposób, aby zachęcić dzieci do głębszego poznania siebie oraz pomóc im docenić otaczający świat i swoją niepowtarzalność.

POMÓŻ DZIECKU BYĆ SZCZĘŚLIWYM!

Szczęśliwe dziecko to spełniony dorosły. Czy chcesz aby twoje dziecko było pewne siebie, świadome swoich mocnych stron i pełne wiary we własne siły?

TAK!

Pierwsza seria wyjątkowych poradników motywacyjnych dla dzieci zawierających sprawdzone techniki i kreatywne ćwiczenia opracowane przez ekspertów, które nauczą twoje dziecko jak radzić sobie z emocjami, wzmocnią jego siłę wewnętrzną, zwiększą poczucie własnej wartości, poprawią jego samoocenę i pomogą mu zbudować pewność siebie.

Seria „TAK!” wspiera dzieci w kształtowaniu umiejętności, które pozwolą im poznać siebie, stawić czoła codziennym wyzwaniom, budować głębokie relacje, sięgać w życiu po to, czego pragną i dbać o swoje szczęście.

Autorki:

Beth Cox - współzałożycielka fundacji INCLUSIVE MINDS i EVERYBODY IN, promujących różnorodność oraz integrację społeczną poprzez publikacje książkowe.

Natalie Costa - założycielka organizacji edukacyjnej POWER THOUGHTS, której celem jest zachęcanie dzieci do odkrywania potęgi ich własnych umysłów.

Za treścią historyjki "TAK! Odkrywam swoją Moc" stoi Beth Cox.

W oryginale książka ma tytuł: Find Your Power..

Szukasz lektury dla malucha, która wprowadzi je w obszar emocji i wytłumaczy uczucia, których szkrab nie rozumie? Koniecznie sięgnij po "TAK! Odkrywam swoją Moc"! To wspaniałe narzędzie, które pomoże dziecku rozwijać empatię i umiejętność nazywania emocji.

Publikacje dla dzieci w wieku 6-12 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym okresie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o treści pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Tytuł to wydanie 1. w j. polskim. Oryginalnie książka została wydana w jęz. angielskim. Za przekład tytułu na polski odpowiada Lachowicz Dorota

Jest to dość krótka produkcja - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"TAK! Odkrywam swoją Moc" opublikowało Wydawnictwo Smart Books. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to zobacz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.