Nowe scenariusze zajęć dla nauczycieli pedagogów i rodziców

Dzięki tej książce ci, dla których prawidłowy rozwój dziecka jest priorytetem, będą mogli właściwie ten proces kształtować i wspierać. Autorka, opierając się na swoim długoletnim doświadczeniu terapeutycznym, proponuje scenariusze zabaw z dziećmi, zogniskowane wokół zasadniczych obszarów...
41,99 * 50,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 42,50 zł

Opis

Dzięki tej książce ci, dla których prawidłowy rozwój dziecka jest priorytetem, będą mogli właściwie ten proces kształtować i wspierać.

Autorka, opierając się na swoim długoletnim doświadczeniu terapeutycznym, proponuje scenariusze zabaw z dziećmi, zogniskowane wokół zasadniczych obszarów rozwojowych. Omawia i prezentuje zabawy, które rozwijają i kształtują różnego rodzaju kompetencje u dzieci, stymulują sprawność fizyczną, rozwijają kompetencje społeczne, kreatywność i samoświadomość.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Nowe scenariusze zajęć dla nauczycieli pedagogów i rodziców"?
Agnieszka Kozdroń jest autorem tego tytułu.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


W którym roku został wydany "Nowe scenariusze zajęć dla nauczycieli pedagogów i rodziców"?
Ta pozycja została opublikowana w 2019 roku. "Nowe scenariusze zajęć dla nauczycieli pedagogów i rodziców" od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez lata pozyskał zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
206 jest liczbą stron Nowe scenariusze zajęć dla nauczycieli pedagogów i rodziców.
Jest wypełniony treścią edukacyjną udoskonaloną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim wartościowe, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Nowe scenariusze zajęć dla nauczycieli pedagogów i rodziców

  • Autor: Agnieszka Kozdroń
  • Wydawnictwo Difin
  • Rok wydania: 2019
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 206
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788380857117
  • Język: polski
  • ISBN: 9788380857117

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>