Od awantury do zgody

Ksiądz Jan Twardowski (19152006) znany jest z tego, że w każdej swojej książce mówi o tym, jak być dobrym człowiekiem w świecie, który zapomina o Bogu, cudzie przyrody, dobroci i życzliwości. Tak jest i teraz.Od awantury do zgody. Abecadło dla każdego to wybór opowiadań publikowanych po raz...
74,77 * 79,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 62,31 zł

Taniej nie kupisz! >>

Opis

Ksiądz Jan Twardowski (19152006) znany jest z tego, że w każdej swojej książce mówi o tym, jak być dobrym człowiekiem w świecie, który zapomina o Bogu, cudzie przyrody, dobroci i życzliwości. Tak jest i teraz.

Od awantury do zgody. Abecadło dla każdego to wybór opowiadań publikowanych po raz pierwszy i przypomnianych, które dotyczą zachowań w życiu codziennym w rodzinie, wśród kolegów, koleżanek, znajomych i nieznajomych.

Jest to propozycja dla dzieci szkolnych, ale każdy, nawet dorosły, znajdzie tu coś dla siebie. Bo dobroć, wrażliwość, życzliwość, szacunek, wyrozumiałość nie mają granic wieku. Autor, z właściwą sobie mądrością, spostrzegawczością i humorem, pokazuje tu relacje międzyludzkie, które pełne są różnych emocji: i złych, i dobrych. Po raz kolejny daje swoją receptę z przepisem jak żyć, by po awanturze umieć doprowadzić do zgody.

Nowy poradnik nawiązuje do wydanej w Edycji Świętego Pawła książki Od A do Żet. Abecadło dla najmłodszych, skierowanej do dzieci rozpoczynających edukację szkolną.

Aleksandra Iwanowska

Szczegóły - Od awantury do zgody

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również