Od...do. Co i jak zmienia się w przyrodzie

Dzieci pytają: Co? Jak? Dlaczego? Seria Od…do odpowiada. Gdzie na Ziemi dzień i noc trwają po pół roku? Jak powstaje chmura? Czy wszystkie płatki śniegu są takie same? Skąd się wziął węgiel? Dlaczego wulkan wybucha? Pokazujemy i objaśniamy, co i jak zmienia się w świecie przyrody. Pytajcie śmiało!...
33,90 * 49,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,63 zł

Opis

Dzieci pytają: Co? Jak? Dlaczego?

Seria Od…do odpowiada.

Gdzie na Ziemi dzień i noc trwają po pół roku? Jak powstaje chmura? Czy wszystkie płatki śniegu są takie same? Skąd się wziął węgiel? Dlaczego wulkan wybucha?

Pokazujemy i objaśniamy, co i jak zmienia się w świecie przyrody.

Pytajcie śmiało!

dzień i noc pory roku deszcz burza tęcza śnieg lód rzeka sól kamienna bursztyn węgiel wulkan atol

W serii:

  • Od...do. Co i jak rośnie w świecie przyrody
  • Od...do. Jak powstają różne rzeczy
  • Od...do. Jak rosną zwierzęta blisko nas

Liliana Fabisińska to autor książki "Od...do. Co i jak zmienia się w przyrodzie".

Dzieci bywają bardzo ciekawe otaczającego je środowiska. Pogłębiaj wiedzę malucha czytając mu książki z kategorii "Poznawanie świata", przykładowo opisywany tu tytuł "Od...do. Co i jak zmienia się w przyrodzie", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Obserwuj, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością pobudzi malucha do zadawania wielu pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera dzieci w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Jeśli po lekturze książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - sprawdź także kolejne książki z cyklu "Od. . . do".

Jest to bardzo krótka książka - jej długość: 28 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Od...do. Co i jak zmienia się w przyrodzie" została opublikowana przez Wydawnictwo Papilon. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to sprawdź też pozostałe pozycje tego wydawcy.