Kosmos. Wielka nauka dla małych dzieci. Książka z okienkami

Proste opowieści o sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Świat jest wielki, piękny i ciągle się zmienia. Mali geniusze o tym wiedzą. Dzieci zadają pytania, na które warto odpowiedzieć w sposób dostosowany do ich możliwości i jednocześnie zaspokajający naturalną ciekawość. Żadne dziecko nie jest za...
26,89 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,67 zł

Opis

Proste opowieści o sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Świat jest wielki, piękny i ciągle się zmienia. Mali geniusze o tym wiedzą.

Dzieci zadają pytania, na które warto odpowiedzieć w sposób dostosowany do ich możliwości i jednocześnie zaspokajający naturalną ciekawość.

Żadne dziecko nie jest za małe, żeby opowiadać mu o tym, co dzieje się na niebie o wyjaśnić zagadnienia związane z kosmosem.

Która planeta w Układzie Słonecznym jest największa? Ile jest gwiazd na niebie? Dlaczego Księżyc zmienia kształt? Jak duże jest Słońce?

Na te i inne dziecięce pytania odpowiada ta książka.

Trwałe, kartonowe strony i 32 otwierane okienka - mnóstwo zabawy dla małych odkrywców!

Autorem tytułu "Kosmos. Wielka nauka dla małych dzieci. Książka z okienkami" jest Woźniak Olga.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych książeczek poruszających ciekawe zagadnienia. "Kosmos. Wielka nauka dla małych dzieci. Książka z okienkami" to świetny podarunek dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Z opisywaną książką Twoje dziecko zanurzy się w interesującym świecie gwiazd i planet, pozna tajemnice kosmosu i zobaczy jakie cuda skrywa wszechświat.

Dzieci w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga małych ludzi w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To super zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość: 14 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Kosmos. Wielka nauka dla małych dzieci. Książka z okienkami" została opublikowana przez Wydawnictwo Papilon. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to sprawdź również pozostałe pozycje tego wydawcy.