Odjazdowe kolorowanki. Wozy strażackie

Chwyć za swoje ulubione kredki i pokoloruj niezawodne wozy strażackie! Nadaj barw tym wyjątkowym pojazdom, które codziennie biorą udział w akcjach ratunkowych. Koniec z nudą! Te kolorowanki zapewnią odjazdową zabawę. Seria "Odjazdowe kolorowanki" to propozycja kolorowanek dla małych fanów szybkich...
7,33 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,10 zł

Opis

Chwyć za swoje ulubione kredki i pokoloruj niezawodne wozy strażackie! Nadaj barw tym wyjątkowym pojazdom, które codziennie biorą udział w akcjach ratunkowych. Koniec z nudą! Te kolorowanki zapewnią odjazdową zabawę.

Seria "Odjazdowe kolorowanki" to propozycja kolorowanek dla małych fanów szybkich samochodów, dinozaurów, maszyn oraz wozów strażackich. W książkach, poza kolorowankami, dzieci znajdą również naklejki.

Historyjka "Odjazdowe kolorowanki. Wozy strażackie" jest pracą zbiorową, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

"Odjazdowe kolorowanki. Wozy strażackie" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają maluchom możliwość twórczego działania oraz wpierają motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawić nastrój.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 4-5 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka.

"Odjazdowe kolorowanki. Wozy strażackie" opublikowało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.