Odjazdowe kolorowanki. Zapracowane maszyny

Chwyć za swoje ulubione kredki i pokoloruj najbardziej zapracowane maszyny! Nadaj barw zarówno pojazdom z placu budowy, jak również tym, które służą nam w codziennym życiu ? np. autobusowi czy karetce. Koniec z nudą! Te kolorowanki zapewnią odjazdową zabawę. Seria "Odjazdowe kolorowanki" to...
7,33 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,10 zł

Opis

Chwyć za swoje ulubione kredki i pokoloruj najbardziej zapracowane maszyny! Nadaj barw zarówno pojazdom z placu budowy, jak również tym, które służą nam w codziennym życiu ? np. autobusowi czy karetce. Koniec z nudą! Te kolorowanki zapewnią odjazdową zabawę.

Seria "Odjazdowe kolorowanki" to propozycja kolorowanek dla małych fanów szybkich samochodów, dinozaurów, maszyn oraz wozów strażackich. W książkach, poza kolorowankami, dzieci znajdą również naklejki.

Joanna Kaszowska, Marzena Ćwik jest autorem książki "Odjazdowe kolorowanki. Zapracowane maszyny".

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Odjazdowe kolorowanki. Zapracowane maszyny". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również zredukować stres i poprawić nastrój.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 4-5 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Historia jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją zapakować do torby lub plecaka dziecka.

"Odjazdowe kolorowanki. Zapracowane maszyny" opublikowało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz również pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.