Optimise A2. Workbook and Online Workbook

Optimise to nowa, czteropoziomowa, seria nowoczesnych podręczników dla nastolatków, która doskonale sprawdzi się w szkołach językowych oraz szkołach prywatnych – głównie podczas kursów przygotowujących uczniów do egzaminów. Podręcznik ma uporządkowaną strukturę, która ułatwia nauczycielom...
58,77 * 67,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 61,00 zł

Opis

Optimise to nowa, czteropoziomowa, seria nowoczesnych podręczników dla nastolatków, która doskonale sprawdzi się w szkołach językowych oraz szkołach prywatnych – głównie podczas kursów przygotowujących uczniów do egzaminów. Podręcznik ma uporządkowaną strukturę, która ułatwia nauczycielom prowadzenie lekcji, a tematyka rozdziałów jest bliska zainteresowaniom młodzieży.

Seria zapewnia uczniom solidne przygotowanie do egzaminów – szczególny nacisk położono na egzaminacyjne umiejętności produktywne, które zwykle stanowią dla nich największe wyzwanie. Filmy Talk2Me oraz Speaking Test pomagają w budowaniu pewności siebie niezbędnej do płynnej komunikacji i przygotowują do testu z mówienia, a podejście „krok po kroku” do nauki pisania ułatwia im regularne rozwijanie tej sprawności. Optimise to także bogactwo komponentów cyfrowych, które uatrakcyjniają pracę z podręcznikiem i angażują uczniów, ułatwiając im przyswajanie nowego materiału językowego.

Nowe wydanie (Optimise update edition) poziomu A2 i B1 jest dostosowane do zmian w egzaminach Cambridge Key for Schools i Preliminary for Schools, które wchodzą w życie w 2020 roku. Zaktualizowana wersja uwzględnia m.in. nowe rodzaje zadań oraz listy słów.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Optimise A2. Workbook and Online Workbook"?
Jeremy Bowell to autor tego podręcznika.
Jest autorem paru podręczników, ale ich treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Optimise A2. Workbook and Online Workbook"?
Tytuł ten należy do popularnej serii edukacyjnej "Optimise".
Podobnie jak pozostałe składniki z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


W jakiej okładce jest książka?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją zabrać ze sobą.


W którym roku został wydany "Optimise A2. Workbook and Online Workbook"?
Podręcznik Optimise A2. Workbook and Online Workbook wydano w 2020 roku. Podręcznik "Optimise A2. Workbook and Online Workbook" od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez te lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Optimise A2. Workbook and Online Workbook to książka złożona z 119 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawiera ważne i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Optimise A2. Workbook and Online Workbook

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>