Owocna Edukacja. Czytanie ze zrozumieniem. Klasa 2

W skład książeczki wchodzi 26 dwustronnych kart pracy. Zintegrowane z tekstami testy rozwijają umiejętności: wyszukiwania w tekście istotnych informacji, odnajdywania związków przyczynowo-skutkowych, wyciągania wniosków, interpretowania tekstów.
17,17

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,92 zł

Opis

W skład książeczki wchodzi 26 dwustronnych kart pracy. Zintegrowane z tekstami testy rozwijają umiejętności:

  • wyszukiwania w tekście istotnych informacji,
  • odnajdywania związków przyczynowo-skutkowych,
  • wyciągania wniosków,
  • interpretowania tekstów.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź popularne pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Owocna Edukacja. Czytanie ze zrozumieniem. Klasa 2"?
Balbina Piechocińska to autor tego podręcznika.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, ale są one wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności dużego zaangażowania w proces zbierania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja "Owocna Edukacja. Czytanie ze zrozumieniem. Klasa 2" została opublikowana przez Wydawnictwo Mac Edukacja.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Ile stron ma ta pozycja?
56 jest długością książki "Owocna Edukacja. Czytanie ze zrozumieniem. Klasa 2".
Jest wypełniona treścią edukacyjną uatrakcyjnioną grafikami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Owocna Edukacja. Czytanie ze zrozumieniem. Klasa 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>