Owocna edukacja. Matematyka. Zbiór zadań. Klasa 2

Matematyka. Zbiór zadań to publikacja, która zawiera szereg zadań z zakresu matematyki, takich jak np.: zadania z treścią, łamigłówki logiczne, mnożenie i dzielenie liczb, symetria. Dzięki dokładnie sprecyzowanym treściom zadań i przejrzystemu układowi treści dziecko łatwiej i chętniej przyswaja...
7,99 * 10,71 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,71 zł

Opis

Matematyka. Zbiór zadań to publikacja, która zawiera szereg zadań z zakresu matematyki, takich jak np.: zadania z treścią, łamigłówki logiczne, mnożenie i dzielenie liczb, symetria.

Dzięki dokładnie sprecyzowanym treściom zadań i przejrzystemu układowi treści dziecko łatwiej i chętniej przyswaja wiedzę.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Owocna edukacja. Matematyka. Zbiór zadań. Klasa 2"?
Autorem książki jest Beata Sokołowska.
Jest autorem niewielu podręczników, ale te treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces zbierania treści. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja "Owocna edukacja. Matematyka. Zbiór zadań. Klasa 2" została opracowana przez Wydawnictwo Mac Edukacja.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Do której serii podręczników należy "Owocna edukacja. Matematyka. Zbiór zadań. Klasa 2"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii edukacyjnej "Owocna edukacja".
Wzorem pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Do której klasy i na jakim stopniu nauki jest wymagany ten podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas SP 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do nauki, którego przedmiotu potrzebna jest ta publikacja?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu działowi nauki, jakim jest edukacja wczesnoszkolna.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ten tytuł ma 64 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną grafikami. Zawarto w nim znaczące i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Owocna edukacja. Matematyka. Zbiór zadań. Klasa 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>