Paka szkolnego bystrzaka 3. Gry i pomoce edukacyjne dla klasy trzeciej szkoły podstawowej

  • 9788302201929
  • 48 godzin + czas dostawy
Zestaw 14 różnorodnych pomocy edukacyjnych w formie atrakcyjnych zabaw i gier, które doskonalą umiejętności z zakresu czterech edukacji: polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i społecznej. Pomoce utrwalają i poszerzają wiedzę z różnych dziedzin, rozwijają wyobraźnię i spostrzegawczość oraz...
49,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 49,81 zł

Opis

Zestaw 14 różnorodnych pomocy edukacyjnych w formie atrakcyjnych zabaw i gier, które doskonalą umiejętności z zakresu czterech edukacji: polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i społecznej. Pomoce utrwalają i poszerzają wiedzę z różnych dziedzin, rozwijają wyobraźnię i spostrzegawczość oraz uczą myślenia przyczynowo-skutkowego. Można z nich skorzystać na lekcjach w szkole oraz podczas pracy i zabawy w domu - zarówno samodzielnie, jak i w grupach dwu-, trzy- i czteroosobowych.


Atrakcyjne rozwiązania poligraficzne: plansza z otwieranymi okienkami do nauki tabliczki mnożenia, loteryjki, kolorowe nalepki wielokrotnego użytku.


Kody QR z nagraniami lektora oraz prezentacjami ze zdjęciami (dodatkowe teksty, wskazówki do rozwiązania ćwiczeń, odpowiedzi do układanek, zadania do gier planszowych, opisy i ciekawostki przyrodnicze, prezentacje ze zdjęciami) - razem aż 143 kody QR.


SPIS GIER I POMOCY EDUKACYJNYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W PUDEŁKU


Edukacja polonistyczna


I. "Afera w zamku Strachburg" - historia detektywistyczna (czytanie ze zrozumieniem)
II. "Trójkąty ortograficzne" - układanka
III. "Trzy w linii" - gra z częściami mowy
IV. Zdania i równoważniki zdań - gra z obrazkami
V. Przysłowia - układanka


Edukacja matematyczna


VI. "Matematyczne krainy" - gra planszowa
VII. "W labiryncie kukurydzy" - programowanie
VIII. Domino matematyczne


Edukacja przyrodnicza


IX. "Tajemnice przyrody" - gra planszowa
X. "Polska - wybrane parki narodowe" - plansza z mapą Polski


Edukacja społeczna


XI. "Europa - znane miejsca i ciekawostki" - plansza z mapą Europy

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Paka szkolnego bystrzaka 3. Gry i pomoce edukacyjne dla klasy trzeciej szkoły podstawowej"?
Podręcznik "Paka szkolnego bystrzaka 3. Gry i pomoce edukacyjne dla klasy trzeciej szkoły podstawowej" jest opracowaniem zbiorowym,za napisanie treści odpowiada wielu autorów, a do zawartości zaangażowanych było wiele osób.


Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Paka szkolnego bystrzaka 3. Gry i pomoce edukacyjne dla klasy trzeciej szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo WSiP.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Przeczytaj o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Od 1945 roku, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) oferują najwyższej jakości materiały edukacyjne dla uczniów i nauczycieli w Polsce. Publikując 25 tys. tytułów z łącznym nakładem ponad 2 mld sztuk, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydawnictw w Polsce. Wydawnictwo specjalizuje się w wydawaniu różnorodnych materiałów, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, . Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne rozwijają też innowacyjne serwisy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące podręczniki w wersji elektronicznej, a także prowadzi Klub Nauczyciela.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Paka szkolnego bystrzaka 3. Gry i pomoce edukacyjne dla klasy trzeciej szkoły podstawowej

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788302201929

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>