Elementarz odkrywców. Klasa 3. Zbiór zadań. Matematyka

Zbiór zadań matematycznych jest przeznaczony dla nauczycieli i uczniów, korzystających z „Elementarza odkrywców” w klasie 3.  Zbiór zawiera zadania o zróżnicowanym stopniu trudności, zawartych w rozdziałach: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100;  Dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie w...
19,54

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,38 zł

Opis

Zbiór zadań matematycznych jest przeznaczony dla nauczycieli i uczniów, korzystających z „Elementarza odkrywców” w klasie 3. 

  • Zbiór zawiera zadania o zróżnicowanym stopniu trudności, zawartych w rozdziałach: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100;  Dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie w zakresie 100; Matematyka w praktyce; Centymetr, metr, kilometr; Odcinki, obwody figur; Kalendarz; Zegar; Litr, pół litra, ćwierć litra; Gram, dekagram, kilogram, tona; Rozszerzenie zakresu liczbowego do 10 000; Obliczenia rachunkowe i łamigłówki mądrej główki.
  • Dodatkowe zadania dla uczniów słabych i zdolnych, którzy razem ze zbiorem zadań mogą zakończyć z sukcesem klasę 3.
  • Zbiór zawiera klucz odpowiedzi do wybranych trudniejszych zdań.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Elementarz odkrywców. Klasa 3. Zbiór zadań. Matematyka"?
Autorami podręcznika są Maria Bura, Krystyna Bielenica, Małgorzata Kwil.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pomoc naukowa Elementarz odkrywców. Klasa 3. Zbiór zadań. Matematyka została wydana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Ile stron ma ta pozycja?
Ten tytuł ma 64 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w nim ważne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Informacje o wydawnictwie tego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, ale również partner dla uczniów, rodziców i nauczycieli, dostarczający najnowsze materiały edukacyjne. Swoim innowacyjnym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, uzyskało zaufanie tysięcy szkół oświatowych w całym kraju.

Do jakiej serii podręczników należy "Elementarz odkrywców. Klasa 3. Zbiór zadań. Matematyka"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii ELEMENTARZ ODKRYWCÓW.
Wraz z innymi składowymi cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu edukacji jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do jakiego przedmiotu odnosi się ta publikacja?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu działowi nauki, jakim jest edukacja wczesnoszkolna.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Elementarz odkrywców. Klasa 3. Zbiór zadań. Matematyka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>