Pakiet: Bajeczne mądrości uczące wartości, Bajki mądre grosz godne, Mądrość bajek, Szukam mądrości wiedzy i wartości

Co jest największym fenomenem bajek? Ich mądrość! Dostojna mądrość, która przenika do wyobraźni dziecka i tam buduje jego poczucie wartości. Pokaz mi rodzinę czytelników, a pokażę ci ludzi, którzy poruszają świat. Napoleon Bonaparte Przyzwyczaić się do czytania książek to zbudować sobie schron...
66,61 * 100,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 62,11 zł

Opis

Co jest największym fenomenem bajek? Ich mądrość! Dostojna mądrość, która przenika do wyobraźni dziecka i tam buduje jego poczucie wartości.

Pokaz mi rodzinę czytelników, a pokażę ci ludzi, którzy poruszają świat.

Napoleon Bonaparte

Przyzwyczaić się do czytania książek to zbudować sobie schron przed większością przykrości życia codziennego.

Wiliam Somerset Maugha

Jeżeli chcesz, aby twoje dzieci były inteligentne, czytaj im bajki. Jeżeli chcesz, aby były bardziej inteligentne, czytaj im więcej bajek.

Albert Einstein

Ilekroć, odłożywszy książkę, snuć zaczniesz nic własnych myśli, tylekroć książka cel zamierzony osiąga.

Janusz Korczak

Alfred J. Palla to autor książki "Pakiet: Bajeczne mądrości uczące wartości, Bajki mądre grosz godne, Mądrość bajek, Szukam mądrości wiedzy i wartości".

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Pakiet: Bajeczne mądrości uczące wartości, Bajki mądre grosz godne, Mądrość bajek, Szukam mądrości wiedzy i wartości". Wybór krótkich bajek to świetny pomysł, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedszkolaki w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książek.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Historyjka jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją spakować do torby dziecka.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - kup też inne bajki z cyklu "MĄDRE BAJKI".

Jest to średniej długości lektura - ma 120 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Pakiet: Bajeczne mądrości uczące wartości, Bajki mądre grosz godne, Mądrość bajek, Szukam mądrości wiedzy i wartości" opublikowało Wydawnictwo Bogulandia. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Bogate wydanie. Tytuł dla osób mogących pozwolić sobie wydać więcej na książkę dla dzieci. Ta książeczka sprawdzi się też jako pomysł na prezent.