Pampers Pieluchomajtki Premium Care Pants, rozmiar 4 (9-15 kg) 38 szt.

  • Pampers
  • 8001090759832
Zapomnij o kłopotliwej zmianie pieluszki dzięki pieluchomajtkom Pampers Premium Care Pants. Miękka i elastyczna taśma wokół talii ułatwia szybkie założenie pieluchomajtek, nawet gdy dziecko jest w ciągłym ruchu. Są wykonane z materiałów miękkich jak bawełna, aby zapewnić najdelikatniejszy dotyk dla...

49.99

-16%

59.58 zł

Cena za szt. : 1.32zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Dzieci w pierwszych latach swego życia wymagają szczególnej troski, opieki i uwagi ze strony swoich rodziców, którzy starają się jak najlepiej zaspokoić wszelkie potrzeby swojej pociechy. Jedną z najważniejszych z nich jest zapewnienie właściwej higieny i uczucia komfortu. Pomocne z zaspokajaniu tych potrzeb będą pieluchomajtki Premium Care Pants marki Pampers, które znajdą zastosowanie:

  • podczas spaceru,
  • w domu,
  • w dłuższej podróży.

Produkt ten jest przeznaczony dla dzieci o masie ciała od 9 kg do 15 kg. Dzięki temu, że pieluszki zostały zaprojektowane w przemyślany sposób, są one bardzo wygodne ? zarówno dla dzieci w noszeniu, jak i dla rodziców w użyciu. Elastyczna taśma wokół talii i zapięcie na rzepy gwarantują bezproblemowe i szybkie założenie, a starannie dobrane materiały, z których wykonano pieluchy, takie jak bawełna, sprawiają, że są one delikatne dla skóry i hipoalergiczne. Zapewniają również uczucie suchości aż do 12 godzin! To znakomita alternatywa dla pieluch z tetry, które nie są tak komfortowe w noszeniu, zwiększają ryzyko wystąpienia odparzeń, a ich systematyczne pranie pochłania wiele czasu. Pieluchomajtki Premium Care Pants, rozmiar 4 są dostępne w opakowaniu zawierającym 38 sztuk tego jednorazowego produktu.

Procter & Gamble to międzynarodowy koncern, w skład którego wchodzi wiele marek, w tym Pampers. Słynie ON przede wszystkim z produkcji i sprzedaży kosmetyków dla dzieci i dorosłych oraz środków do higieny osobistej. Na rynku działa od 1837 roku, systematycznie udowadniając, że profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, poszanowanie tradycji i stosowanie nowoczesnych technologii skutkują okazywaniem zaufania przez konsumentów na całym świecie.

Dane producenta/dystrybutora

Procter AND Gamble DS Polska Sp. z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa, tel. 0801 25 88 25

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pampers Pieluchomajtki Premium Care Pants, rozmiar 4 (9-15 kg) 38 szt.

  • Producent: Pampers
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8001090759832
  • EAN: 8001090759832
  • Wymiary: 22.9 x 34.2 x 13.2 cm

Inni Klienci kupili również