Pan Świnka i zawody. Mr Pig and professions

Pan Świnka jest pozytywnie zakręcony niczym jego ogonek. Ma wiele zainteresowań i wciąż odkrywa nowe pasje wcielając się w zaskakujące role. Podejmij wyzwanie i poznaj 14 profesji w trzech językach jednocześnie! Może razem z Panem Świnką znajdziesz swoje hobby lub spróbujesz czegoś zupełnie nowego?...
34,51 * 56,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 41,07 zł

Opis

Pan Świnka jest pozytywnie zakręcony niczym jego ogonek. Ma wiele zainteresowań i wciąż odkrywa nowe pasje wcielając się w zaskakujące role. Podejmij wyzwanie i poznaj 14 profesji w trzech językach jednocześnie! Może razem z Panem Świnką znajdziesz swoje hobby lub spróbujesz czegoś zupełnie nowego?

W książce Pan Świnka i zawody znajdziecie:

  • 14 zawodów z towarzyszącymi im atrybutami
  • aż 168 słówek w 3 językach: polskim, angielskim i francuskim
  • niepowtarzalne ilustracje Roberta Romanowicza ćwiczące spostrzegawczość
  • specjalny kod QR z dostępem do lektorów języka polskiego, angielskiego, francuskiego.

Pan Świnka i zawody to pierwszy tom z nowej serii TASHK

Za treścią tytułu "Pan Świnka i zawody. Mr Pig and professions" stoi Robert Romanowicz.

"Pan Świnka i zawody. Mr Pig and professions" to doskonała pomoc edukacyjna dla dzieci. Publikacja ta uprzyjemnia kilkulatkom naukę języka obcego, rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem szlifowania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobrej jakości wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze całej książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i kup także inne bajki z cyklu "Pan Świnka".

Jest to krótka lektura - ma 28 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Pan Świnka i zawody. Mr Pig and professions została udostępniona przez Wydawnictwo Tashka. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź także inne publikacje tego wydawcy.