Panthenol Pianka 100 Ml oparzenia

GORVITA PANTHENOL PIANKA 100ML Pianka chłodząca stosowana w trakcie łagodzenia skutków oparzeń: słonecznych, przez meduzy, ukąszenia przez owady itp.wspierający proces leczenia skóry działając odżywczo i regenerująco ( skóra sucha, ze skłonnością do alergii). Działanie: Pianka jest preparatem...
18,23
Cena za L : 182.3zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,23 zł

Opis

GORVITA PANTHENOL PIANKA 100ML

Pianka chłodząca stosowana w trakcie łagodzenia skutków oparzeń:

  • słonecznych,
  • przez meduzy,
  • ukąszenia przez owady itp.wspierający proces leczenia skóry działając odżywczo i regenerująco ( skóra sucha, ze skłonnością do alergii).

Działanie: Pianka jest preparatem miejscowo chłodzącym i znieczulającym. Stosowana bezpośrednio po oparzeniu wykazuje działanie ochładzające i przeciwbólowe. Składniki czynne zawarte w składzie stymulują regenerację naskórka oraz przeciwdziałają powstawaniu blizn i przebarwień. Niwelują one również uczucie gorąca i pieczenia skóry. Pianka doskonale nawilża i odżywia podrażnioną skórę.

Wskazania: Oparzenia 1° spowodowane płomieniem, gorącą wodą lub parą oraz powstałe na skutek nadmiernego promieniowania UV (słońce, solarium).

Szczegóły - Panthenol Pianka 100 Ml oparzenia

  • Producent: Gorvita
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907636994688
  • EAN: 5907636994688

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosować zewnętrznie. Na oparzoną powierzchnię rozpylić warstwę pianki za pomocą pompki i pozostawić do wchłonięcia. W zależności od potrzeb czynność powtórzyć usuwając pozostałości po wcześniej nałożonej warstwie. Po każdorazowym użyciu, zamknąć opakowanie. W przypadku wątpliwości skonsultować się z lekarzem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>