Pasieki rodziny Sadowskich Miód lipowy 450 g

Tradycyjny miód lipowy to miód, który powstaje dzięki zbieraniu nektaru z kwiatów lip miododajnych. Pięknie pachnie kwitnącymi lipami, ma działanie napotne i przeciwzapalne. Jeden ze złotych środków polecanych we wsparciu organizmu w walce z przeziębieniem i grypą - miód lipowy to strzał w...

24.99 zł

Cena za kg : 55.53zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Tradycyjny miód lipowy to miód, który powstaje dzięki zbieraniu nektaru z kwiatów lip miododajnych. Pięknie pachnie kwitnącymi lipami, ma działanie napotne i przeciwzapalne. Jeden ze złotych środków polecanych we wsparciu organizmu w walce z przeziębieniem i grypą - miód lipowy to strzał w dziesiątkę w okresach obniżonej odporności.

Miód pochodzi z Pasiek Rodziny Sadowskich - największego gospodarstwa pszczelarskiego w Polsce. Zakochani w pszczołach i rozsmakowani w zdrowym jedzeniu ramię w ramię z naturą tworzą markę, którą pokochali Klienci. Miody tradycyjne, miody z naturalnymi dodatkami, oleje tłoczone na zimno, kawy jakości specialty czy pszczele kosmetyki - to wszystko rarytasy, które powstały z miłości do pszczół i natury. Poznaj je wszystkie!

Składniki - Pasieki rodziny Sadowskich Miód lipowy 450 g

miód nektarowy lipowy

Sposób przygotowania i przechowywania

Dodaj miód lipowy do ciepłej (nie gorącej) herbaty, spożywaj z łyżeczki lub przygotuj na jego bazie syrop z cebuli. Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Miodziarze sp. z o.o., Srebrna 12 B, 09-411 Biała

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pasieki rodziny Sadowskich Miód lipowy 450 g

  • Producent: Pasieki rodziny Sadowskich
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: MIODLIP_450
  • EAN: 1100000065814
  • Wymiary: 9 x 8 x 8 cm