Pellini Top Kawa mielona 100% Arabica w puszce 250 g

Pellini Top - Kawa Pellini Top uważana jest za najszlachetniejszą odmianę espresso na rynku polskim. U podstaw jej popularności stoi doskonale skomponowana mieszanka. Najwyższa jakościowo kawa jest ostrożnie zbierana i poddawana szczegółowej selekcji. Procedury jakości oraz kontroli sprawiają, że...
24,99 * 30,00 zł
Cena za kg : 99.96zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,99 zł

Opis

Kawa mielona Pellini Top została stworzona wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych ziaren z gatunku Arabica. To odmiana uznawana za najstarszą oraz najszlachetniejszą, pierwotnie odkryta w Etiopii. Dzięki swoim walorom została doceniona i pokochana na całym świecie! Kawa Pellini Top uprawiana jest na włoskich plantacjach. Są one położone na górzystych terenach o dobrym nasłonecznieniu, co pozwala na odpowiedni wzrost krzewów kawowca, zaś okazjonalne opady deszczu zapewniają im idealną wilgotność. Perfekcyjne warunki upraw to jeden z głównych czynników, który zapewnia wyborną jakość ziaren.

Marka Pellini jest znana ze swojej dbałości o detale oraz z pasji, z jaką tworzone są jej produkty. Najwyższej jakości ziarna kawy są ręcznie zbierane, a następnie trafiają do włoskich palarni, gdzie poddawane są powolnemu paleniu i dokładnemu mieleniu. Wszystko to, aby w Twojej filiżance znalazł się wykwintny produkt, który czaruje głębokim aromatem i delikatnym smakiem.

Kawa Pellini Top jest wprost idealna, jeśli chcesz pozytywnie zacząć dzień. Kojący aromat i szlachetny smak skutecznie poprawią humor, a zastrzyk kofeiny zapewni energię na kolejną część dnia. Świetnie smakuje zarówno sama, jak i w akompaniamencie słodkich i wytrawnych posiłków, co czyni ją świetnym wyborem dla każdego smakosza kawy!

Świeżo zaparzona kawa jest również niezastąpiona podczas spotkań z rodziną, posiedzeń z przyjaciółmi oraz kiedy chcesz wziąć głęboki oddech i zrelaksować się w samotności po całym dniu pracy. Pellini Top będzie Twoją wierną towarzyszką w każdej sytuacji!

Szczegóły - Pellini Top Kawa mielona 100% Arabica w puszce 250 g

  • Producent: Pellini
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8001685093228
  • EAN: 8001685093228
  • Wymiary: 13.2 x 10.4 x 10.4 cm

Składniki - Pellini Top Kawa mielona 100% Arabica w puszce 250 g

100% Arabica.

Dane producenta/dystrybutora

GRZEGORZ MARKOWICZ MARVEN VENDING, Chyżne 111, 34-481 Chyżne

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również