Opis
Książka dla wszystkich mężczyzn i tych, którzy ich kochają
Gdyby ludzkość poświęcała tyle uwagi Kosmosowi, co problemom z penisem, czytałbyś tę książkę na Marsie. Czas najwyższy, by odrzucić mity i mętne porady doktora Google i stać się świadomym użytkownikiem męskiego sprzętu. Ten przewodnik po męskiej seksualności sprawi, że mężczyźni poczują dumę z własnego ciała.
- Czy mężczyźni naprawdę myślą o seksie co siedem sekund?
- Dlaczego kochankowie zasypiają tuż po orgazmie?
- Czy potencja ma coś wspólnego z kolarstwem?
- Co z tym męskim punktem G?
- I wreszcie: czy rozmiar naprawdę ma znaczenie?
Sturla Pilskog jest prawdopodobnie najbardziej błyskotliwym urologiem na świecie. W tej książce jasno i logicznie odpowiada na wiele pytań dręczących pacjentów, a po drodze snuje barwne opowieści o starożytnej viagrze, organach amerykańskich prezydentów i pośmiertnych przygodach klejnotu Napoleona.
Szczegóły - Penis, czyli o seksualności mężczyzn
- Tytuł: Penis, czyli o seksualności mężczyzn
- Autor: Sturla Pilskog
- Wydawnictwo Znak
- Oprawa: Twarda
- Rok wydania: 2022
- Ilość stron: 256
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 9788324076048
- Język: polski
- Oryginalny tytuł: Penis. En handbok
- Tłumacz: Witold Biliński
- Nr wydania: 1
- ISBN: 9788324076048
- EAN: 9788324076048
- Wymiary: 160x200
Dane producenta
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak Sp. z o.o., ul. Kościuszki 37, 30-105 Kraków, Polska, sekretariat@znak.com.pl, tel. 12 61 99 500





