Peppa Pig. Wyzwania dla malucha. Dzień do nocy

Poznawaj przeciwieństwa razem ze świnką Peppą! Chrum Chrum! Książeczka Wyzwania dla Malucha to doskonała nauka przez zabawę.To łatwe, jeśli nauce towarzyszy zabawa z ulubionymi bohaterami!
7,74 * 10,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,74 zł

Opis

Poznawaj przeciwieństwa razem ze świnką Peppą! Chrum Chrum! Książeczka Wyzwania dla Malucha to doskonała nauka przez zabawę.

To łatwe, jeśli nauce towarzyszy zabawa z ulubionymi bohaterami!

Historyjka "Peppa Pig. Wyzwania dla malucha. Dzień do nocy" to praca zbiorowa, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

Wspieraj poznawanie świata przez przedszkolaka za pomocą fascynujących publikacji poruszających interesujące zagadnienia. "Peppa Pig. Wyzwania dla malucha. Dzień do nocy" to wyśmienity upominek dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem rozwijania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź także inne bajki z cyklu "Wyzwania dla malucha".

Jest to dość krótka książka - ma 18 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Peppa Pig. Wyzwania dla malucha. Dzień do nocy" wydało Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.