POLECANY Persil Sensitive Żel do prania tkanin białych dla delikatnej i wrażliwej skóry 2.5 l

Persil Sensitive Żel do prania tkanin białych dla delikatnej i wrażliwej skóry 2.5 l

Nic nie jest tak bliskie Twojej skórze jak ubrania. Dlatego Persil Żel Sensitive oferuje czystość Twojemu praniu i zapewnia optymalną łagodność dla Twojej skóry. Zatwierdzony przez dermatologów, z delikatnym zapachem Aloe Vera. Wskazówka: Przed pierwszym założeniem ubranek dziecięcych i...

35.99

-10%

39.99 zł

Cena za L : 14.4zł

Dodaj do schowka

Opis

Marka Persil doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są dla Ciebie czystość i delikatność tkanin, które nosisz. Na podstawie tej wiedzy zaprojektowała ona żel Sensitive, który dba o to, aby Twoja skóra zawsze cieszyła się na dotyk ubrań i nie reagowała na nie negatywnie. Dzięki innowacyjnym technologiom, które zostały potwierdzone przez Fundację Europejskiego Centrum Badań Alergii, jak i dermatologów, otrzymujesz produkt, który dba nie tylko o Twoje ubrania, ale też o Twoją skórę.

Dzięki nowej formule Persil Sensitive potrafi dogłębnie wniknąć we włókna tkanin, sprawiając, że nawet najbardziej uporczywe plamy znikają już po pierwszym praniu. Możesz więc cieszyć się nieskazitelnością, która przypomina nowość ubrań.

Żel ten nie tylko świetnie czyści, ale również sprawia, że tkaniny pięknie pachną przez długi czas. Nutka naturalnego mydła i mleka migdałowego zapewni Twoim białym i jasnym ubraniom przyjemny, delikatny zapach na wiele dni. Wszystko to zostało zwieńczone zabezpieczeniem przed utratą koloru, dzięki czemu nie musisz martwić się o szarzenie swoich białych tkanin niezależnie od liczby prań.

Persil to marka, która od lat dostarcza najwyższej jakości produkty piorące, co sprawiło, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w tej branży. Jej produkty odznaczają się nie tylko sprawnym działaniem, ale również stosunkowo niską ceną i ekonomicznymi opakowaniami, które starczają na długi czas - w tym przypadku aż na 50 prań. Nie czekaj - zapewnij sobie świeżość ubrań już dziś!

Składniki - Persil Sensitive Żel do prania tkanin białych dla delikatnej i wrażliwej skóry 2.5 l

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, fosfoniany enzymy rozjaśniacz optyczny kompozycja zapachowa środki konserwujące: Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Sposób przygotowania i przechowywania

Standardowe zabrudzenia dla prania w miękkiej i średniej wodzie = 50 ml Standardowe zabrudzenia dla prania w twardej wodzie = 75 ml Mocne zabrudzenia dla prania w twardej wodzie = 100 ml (2x)

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Płynny środek do prania. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Persil Sensitive Żel do prania tkanin białych dla delikatnej i wrażliwej skóry 2.5 l

  • Producent: Persil
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000101323382
  • EAN: 9000101323382
  • Wymiary: 30 x 10 x 20 cm

Inni Klienci kupili również