Persil Sensitive Żel do prania tkanin białych dla delikatnej i wrażliwej skóry 2.5 l

Nic nie jest tak bliskie Twojej skórze jak ubrania. Dlatego Persil Żel Sensitive oferuje czystość Twojemu praniu i zapewnia optymalną łagodność dla Twojej skóry. Zatwierdzony przez dermatologów, żel o zapachu naturalnego mydła i mleka migdałowego do prania tkanin białych. Wskazówka: Przed pierwszym...

30.99 zł

-23%

39.99 zł

Cena za L : 12.4zł

Dodaj do schowka

Opis

Nic nie jest tak bliskie Twojej skórze jak ubrania. Dlatego Persil Żel Sensitive oferuje czystość Twojemu praniu i zapewnia optymalną łagodność dla Twojej skóry. Zatwierdzony przez dermatologów, żel o zapachu naturalnego mydła i mleka migdałowego do prania tkanin białych.

Wskazówka: Przed pierwszym założeniem ubranek dziecięcych i niemowlęcych zalecamy wypranie ich w jak najwyższej temperaturze, aby usunąć z nich szkodliwe chemiczne substancje, które mogą być zawarte w tkaninach.

Pomimo swojej siły piorącej, pozostaje niezwykle łagodny dla skóry Certyfikowany przez Fundację Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) Zatwierdzony przez dermatologów Posiada delikatny, przyjemny zapach naturalnego mydła i mleka migdałowego

Składniki - Persil Sensitive Żel do prania tkanin białych dla delikatnej i wrażliwej skóry 2.5 l

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, fosfoniany enzymy rozjaśniacz optyczny kompozycja zapachowa środki konserwujące: Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Sposób przygotowania i przechowywania

Standardowe zabrudzenia dla prania w miękkiej i średniej wodzie = 50 ml Standardowe zabrudzenia dla prania w twardej wodzie = 75 ml Mocne zabrudzenia dla prania w twardej wodzie = 100 ml (2x)

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Płynny środek do prania. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza.

Dane producenta/dystrybutora

Henkel Polska Sp. z o.o. Laundry & Home Care ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Persil Sensitive Żel do prania tkanin białych dla delikatnej i wrażliwej skóry 2.5 l

  • Producent: Persil
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9000101323382
  • EAN: 9000101323382
  • Wymiary: 30 x 10 x 20 cm