Pierwsze zapachy. Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami

To nowa seria książeczek przeznaczona dla najmłodszych. Na każdej stronie maluch uczy się nowych kolorów, poznaje rzeczy powiązane z daną barwą oraz dzięki potarciu paluszkiem o stronę poznaje zapachy. Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i...
25,84 * 36,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,45 zł

Opis

To nowa seria książeczek przeznaczona dla najmłodszych. Na każdej stronie maluch uczy się nowych kolorów, poznaje rzeczy powiązane z daną barwą oraz dzięki potarciu paluszkiem o stronę poznaje zapachy.

Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i chętnie się uczą. Książeczki edukacyjne pomagają w poznaniu otaczającego nas świata, wzbudzając ciekawość i zachwycając formą wydania. Wzmocnione strony są grube, zapewniając wytrzymałość i długie użytkowanie, a dzięki zaokrąglonym rogom, książeczki są bezpieczne.

Mr Iwi jest autorem książki "Pierwsze zapachy. Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami".

W oryginale książka jest zatytułowana: Mon premier livre des odeurs et des couleurs – Mes premieres odeurs.

Znasz kilkulatka, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki tłumaczące otaczający świat. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z korzystając z Twojego wsparcia właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 2 do 4 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspomaga małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i rozwija zakres słownictwa dzieci.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

 

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - sprawdź także następne bajki z serii "Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość: 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Pierwsze zapachy. Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami" opublikowało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to zobacz również inne tytuły tego wydawcy.

Szczegóły - Pierwsze zapachy. Akademia Mądrego Dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>