NOWOŚĆ Pinokio. Lektura z opracowaniem

Pinokio. Lektura z opracowaniem

Pinokio to niezwykła książka o przygodach niesfornego drewnianego pajaca, który ciągle wpada w tarapaty. Pajac nie chce chodzić do szkoły, ani pracować, kombinuje, w jaki sposób żyć dostatnio, nie przemęczając się zbytnio. Na swojej drodze spotyka dwóch rzezimieszków, którzy wykorzystują jego...

12.22 zł

-18%

14.90 zł

Dodaj do schowka

Opis


Pinokio to niezwykła książka o przygodach niesfornego drewnianego pajaca, który ciągle wpada w tarapaty. Pajac nie chce chodzić do szkoły, ani pracować, kombinuje, w jaki sposób żyć dostatnio, nie przemęczając się zbytnio. Na swojej drodze spotyka dwóch rzezimieszków, którzy wykorzystują jego łatwowierność i obiecując złote góry, pozbawiają go pieniędzy. Pinokio odwiedza również Krainę Pasibrzuchów i spędza całe dnie na zabawie. Jak potoczą się losy małego pajaca? Czy w końcu stanie się grzecznym chłopcem i odnajdzie starego ojca, który wyruszył na poszukiwania synka i błąka się po świecie?

Carlo Collodi (1826-1890) - włoski pisarz i dziennikarz prawdziwe nazwisko autora to Carlo Lorenzini.
W 1875 r. zaczął wydawać utwory dla dzieci jego książki były tłumaczone na wiele języków, jednak do dziś największą popularnością na świecie cieszy się Pinokio (1883 r.).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pinokio. Lektura z opracowaniem