Matematyka z kluczem 8. Zbiór zadań

Nowa edycja 2021-2023 Zbiór zadań „Matematyka z kluczem” dla klasy 8 szkoły podstawowej to około 1100 zadań, dopasowanych do układu treści podręcznika, podzielonych na trzy poziomy trudności. Pozwala na szybkie dotarcie do każdego tematu dzięki pogrupowaniu zadań zgodnie z układem treści z...
26,55

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,32 zł

Opis

Nowa edycja 2021-2023

Zbiór zadań „Matematyka z kluczem” dla klasy 8 szkoły podstawowej to około 1100 zadań, dopasowanych do układu treści podręcznika, podzielonych na trzy poziomy trudności.

  • Pozwala na szybkie dotarcie do każdego tematu dzięki pogrupowaniu zadań zgodnie z układem treści z podręcznika.
  • Ułatwia wybór zadań określonego stopnia trudności w każdym temacie dzięki ułożeniu ich na trzech osobnych stronach: Rozgrzewka, Trening, Na medal.
  • Pomaga w przygotowaniu do klasówek i sprawdzianów semestralnych dzięki zestawom zadań powtórzeniowychkończących każdy dział.
  • Umożliwia systematyczne przygotowywanie się do egzaminu po szkole podstawowej dzięki zadaniom, które pojawiły się na egzaminach w poprzednich latach Jak na egzaminie oraz takich, które formą przypominają zadania egzaminacyjne.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Matematyka z kluczem 8. Zbiór zadań"?
Za treścią podręcznika stoi Jerzy Janowicz.
Jest autorem kilku podręczników, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces zbierania treści. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pomoc naukowa "Matematyka z kluczem 8. Zbiór zadań" została opublikowana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Matematyka z kluczem 8. Zbiór zadań"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii "Matematyka z kluczem".
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Informacje o wydającym ten podręcznik szkolny:
Nowa Era to nie tylko wydawnictwo edukacyjne, lecz także partner dla uczniów, rodziców i nauczycieli, dostarczający najnowocześniejsze materiały edukacyjne. Poprzez nietypowe podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, uzyskało zaufanie tysięcy placówek oświatowych w całej Polsce.

W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z energią i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi warto rozpocząć rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka z kluczem 8. Zbiór zadań

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>