Połącz kropki, znajdź różnice. Dinozaury

Nasza książeczka to nie tylko kolorowanka, ale przede wszystkim świetna zabawa i okazja, by kolorując ulubieńców, poćwiczyć spostrzegawczość oraz precyzyjne rysowanie.
5,82 * 10,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,35 zł

Opis


Nasza książeczka to nie tylko kolorowanka, ale przede wszystkim świetna zabawa i okazja, by kolorując ulubieńców, poćwiczyć spostrzegawczość oraz precyzyjne rysowanie.

Historyjka "Połącz kropki, znajdź różnice. Dinozaury" jest pracą zbiorową, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do kreatywnych działań, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Każde dziecko uwielbiające prehistoryczne stworzenia będzie chciało miec tę książeczkę. ?Połącz kropki, znajdź różnice. Dinozaury? w łatwy i interesujący sposób przedstawia te niesamowite, ogromne zwierzęta.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania licznych pytań.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i poszerza słownictwo.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Jest to dość krótka publikacja - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Połącz kropki, znajdź różnice. Dinozaury" opublikowało Wydawnictwo Books And Fun. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to sprawdź też inne pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.