Biomika


Ekologiczny tryb życia coraz szybciej przenika do codziennego życia. Obecne wokół reklamy, artykuły, książki czy wywiady pokazują nam plusy korzystania z ekologicznych zamienników dobrze znanych nam produktów. Takie alternatywy prezentuje także firma Biomika – w jej ofercie  znaleźć można naturalne olejki eteryczne, słomki bambusowe, szczoteczki, proszki do wybielania zębów i wiele innych.

Produkty oferowane przez markę Biomika cechują się nie tylko naturalnością wykonania, ale także łatwością użytkowania. Do produkcji szczoteczek wykorzystywane jest włosie bambusowe oraz bambus – to materiały w pełni biodegradowalne, które pomagają nam dbać o środowisko. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie firmy cechują się dużą prostotą, ale zachowują przy tym atrakcyjny design.

Proste rozwiązania są najlepsze i z takiego założenia wychodzi także Biomika, która nadzorując procesy produkcji ogranicza niekorzystne dla środowiska mechanizmy i stawia na efektywność. Dzięki temu powstałe produkty są gwarancją najwyższej jakości, która pozostanie w naszym życiu na dłużej.

Szczoteczki bambusowe, które oferujemy w naszym sklepie występują w różnych wersjach kolorystycznych, zróżnicowanych stopniach miękkości oraz rozmiarach – produkty są zatem dostosowane do wymagań dorosłych klientów, ale także do wrażliwych zębów dziecięcych. Dzięki temu już od najmłodszych lat możemy uczyć nasze pociechy, jak zdrowo i ekologicznie dbać o higienę jamy ustnej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą propozycji Biomiki dostępnych w naszym sklepie!

Biomika Zestaw do wybielania zębów z lampą led 300 g -9%
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe