Profesor Astrokot obserwuje gwiazdy

  HEJ, LUBICIE PATRZEĆ W GWIAZDY?!Profesor Astrokot i jego przyjaciele właśnie wyruszają w kosmos i zapraszają was na wyprawę! Poznacie tajemnice gwiazd i dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o Wszechświecie. To będzie świetna przygoda!Najnowszy tytuł w serii edukacyjnej MAŁY ASTROKOT, w której...
24,88 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,68 zł

Opis

 

HEJ, LUBICIE PATRZEĆ W GWIAZDY?!
Profesor Astrokot i jego przyjaciele właśnie wyruszają w kosmos i zapraszają was na wyprawę! Poznacie tajemnice gwiazd i dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o Wszechświecie. To będzie świetna przygoda!

Najnowszy tytuł w serii edukacyjnej MAŁY ASTROKOT, w której przewodnikiem jest najmądrzejszy kot na świecie.

 

Seria MAŁY ASTROKOT – wiedza podana w przystępny i zabawny sposób!

 

Pozostałe tytuły w serii:

„Układ Słoneczny z profesorem Astrokotem”

„Rakiety kosmiczne z profesorem Astrokotem”

Za treścią książeczki "Profesor Astrokot obserwuje gwiazdy" stoi Dominic Walliman.

Oryginalny tytuł oferowanej książki to Professor Astro Cat's Stargazing.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą fascynujących książek poruszających ciekawe zagadnienia. "Profesor Astrokot obserwuje gwiazdy" to idealny prezent dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Jeśli Twoje dziecko interesuje się zwierzętami, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej ciekawy świat tych wspaniałych stworzeń.

Przedszkolaki w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o fabule korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź też następne części z serii "Profesor Astrokot".

Jest to dość krótka publikacja - jej długość: 28 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Profesor Astrokot obserwuje gwiazdy została opublikowana przez Wydawnictwo Entliczek. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to sprawdź też pozostałe publikacje od tego wydawcy.