Pudełko pa, pa!

Są rzeczy, które maluchy kochają najbardziej na świecie: smoczek, lalę, kubeczek. Przychodzi taki moment, kiedy trzeba się z nimi pożegnać: smoczek zaczyna przeszkadzać, a kubeczek spada na podłogę i traci uszko. Kto by się nie smucił? Na szczęście raz, dwa można zrobić PUDEŁKO PA, PA, schować do...
22,00 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,82 zł

Opis

Są rzeczy, które maluchy kochają najbardziej na świecie: smoczek, lalę, kubeczek. Przychodzi taki moment, kiedy trzeba się z nimi pożegnać: smoczek zaczyna przeszkadzać, a kubeczek spada na podłogę i traci uszko. Kto by się nie smucił?

Na szczęście raz, dwa można zrobić PUDEŁKO PA, PA, schować do niego rzeczy, z którymi trudno się rozstać, i czasem do nich zaglądać, porozmawiać lub pozdrowić!

Konsultowana z psycholożką seria "Plasterek na troski" to proste i pomysłowe sposoby na małe i duże dziecięce kryzysy.

Autorem książeczki "Pudełko pa, pa!" jest Martyna Jelonek.

Publikacja pt. "Pudełko pa, pa!" została zakwalifikowana do działu "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Pozytywne historyjki z morałem zapewniają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to dobry sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem szlifowania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo większym wyzwaniem jest ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i sprawdź również inne książki z serii "Rodzina Treflików".

Jest to dość krótka lektura - jej długość to 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Pudełko pa, pa!" wydało Wydawnictwo Trefl Books. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to wybierz również inne tytuły tego wydawcy.