Puls życia 5. Podręcznik do biologii dla klasy piątej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2021-2023 Podręcznik „Puls życia” do biologii dla klasy 5 zawiera atrakcyjne infografiki, sugestywne zdjęcia oraz realistyczne ilustracje, które pomagają poznać podstawy biologii i różnorodność roślin. Ułatwia przyswojenie treści dzięki krótkim zdaniom napisanym prostym językiem....
46,42 * 46,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 43,73 zł

Opis

Nowa edycja 2021-2023

Podręcznik „Puls życia” do biologii dla klasy 5 zawiera atrakcyjne infografiki, sugestywne zdjęcia oraz realistyczne ilustracje, które pomagają poznać podstawy biologii i różnorodność roślin.

  • Ułatwia przyswojenie treści dzięki krótkim zdaniom napisanym prostym językiem.
  • Nakierowuje na najważniejsze treści poprzez elementy Zwróć uwagę na oraz To najważniejsze!
  • Umożliwia powtórzenie materiału i sprawdzenie wiedzy przed sprawdzianami dzięki Podsumowaniu po dziale oraz testom Wiesz czy nie wiesz? po każdym dziale.

FAQ

Sprawdź najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Puls życia 5. Podręcznik do biologii dla klasy piątej szkoły podstawowej"?
Za treścią podręcznika stoją Marian Sęktas,Joanna Stawarz.
Są autorami paru podręczników, jednak ich treści są wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Puls życia 5. Podręcznik do biologii dla klasy piątej szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer zgodności MEN ma ten podręcznik?
844/1/2018 - numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Nazywany numerem MEN, czyli po rozwinięciu skrótu: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w edukacji. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Zgadza się, podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Podręcznik został opisany numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany pod kątem zgodności z programem nauczania.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
  • Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
  • Upewnij się, że wymienione dane znajdują się na stronie oglądanego produktu.Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Puls życia 5. Podręcznik do biologii dla klasy piątej szkoły podstawowej"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "Puls życia".
Wzorem pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Ile stron ma ta pozycja?
168 to długość książki Puls życia 5. Podręcznik do biologii dla klasy piątej szkoły podstawowej.
Jest wypełniona treścią edukacyjną upiększoną grafikami. Zawiera liczne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, lecz także partner dla nauczycieli, rodziców i uczniów, dostarczający najnowsze pomoce edukacyjne. Poprzez nietypowe podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zyskało zaufanie tysięcy placówek oświatowych na terenie całej Polski.

Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Puls życia 5. Podręcznik do biologii dla klasy piątej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>