PUS Dla przedszkolaków 1

Dla przedszkolaków są książeczkami najlepiej dostosowanym do potrzeb rozwojowych dziecka procesem uczenia się jest forma zabawy. Dlatego zabawy ogólnorozwojowe w formie obrazkowej zawarte w książeczce Dla przedszkolaków 1 umożliwiają przyjazne doskonalenie sprawności umysłowych. Rozwijają...
19,35 * 21,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,28 zł

Opis

Dla przedszkolaków są książeczkami najlepiej dostosowanym do potrzeb rozwojowych dziecka procesem uczenia się jest forma zabawy. Dlatego zabawy ogólnorozwojowe w formie obrazkowej zawarte w książeczce Dla przedszkolaków 1 umożliwiają przyjazne doskonalenie sprawności umysłowych. Rozwijają spostrzegawczość, uwagę, pamięć, umiejętność analizy i syntezy wzrokowej oraz słuchowej, uczą porównywania, klasyfikowania i uogólniania. Są okazją do spontanicznego ćwiczenia logicznego myślenia. Są przeznaczone dla dzieci powyżej trzech lat.

Dzięki zabawie z książeczką Systemu Edukacji PUS dzieci utrwalają nazwy przedmiotów codziennego użytku, ulubionych zabawek, mebli, części ubrania a także poznają sposób korzystania z nich. Uczą się rozpoznawania barw, pogłębiają i utrwalają wiadomości przyrodnicze związane z rozpoznawaniem i nazywaniem owoców, warzyw i zwierząt.


Aby w pełni korzystać z książki niezbędy jest zestaw kontrolny PUS, który należy zakupić osobno.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "PUS Dla przedszkolaków 1"?
Autorem tytułu jest Dorota Pyrgies.
Jest autorem niewielu podręczników szkolnych, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności zaangażowania w proces katalogowania treści. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja "PUS Dla przedszkolaków 1" została przygotowana przez Wydawnictwo EPIDEIXIS.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "PUS Dla przedszkolaków 1"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej "PUS".
Wzorem pozostałych tytułów z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Ile stron ma ta pozycja?
24 to liczba stron PUS Dla przedszkolaków 1.
Jest wypełniony treścią edukacyjną udoskonaloną graficznie. Zawarto w nim znaczące, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu edukacji jest potrzebny ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas Przedszkole 3-6 lat. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - PUS Dla przedszkolaków 1

 • Tytuł: PUS Dla przedszkolaków 1 Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych
 • Autor: Dorota Pyrgies
 • Wydawnictwo Epideixis
 • Seria Pus
 • Rok wydania: 2020
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 24
 • Format: 26.0x14.0cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 46302502332KS
 • Język: polski
 • ISBN: 9788375140637

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>