Rabbit&Friends Lampka Miś mały różowy

Silikonowy miś ze zmieniającym się światłem. Bardzo miły w dotyku. Jeśli ktoś go ściśnie, zmienia kształt i po paru minutach wraca do pierwotnego kształtu. Możliwość włączania i wyłączania poprzez klepnięcie. Po włączeniu lampki i klepnięciu kolory zaczną się zmieniać. Ponowne klepnięcie spowoduje...

42.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Lampka dająca delikatne światło to konieczność przy łóżku dziecięcym, która nie przeszkodzi w zaśnięciu. Jeśli wybierze się lampkę Rabbit&Friends Miś mały różowy, to stworzy ona przyjemną atmosferę i doda dziecku pogody. To sympatyczna ozdoba pokoju.

Silikonowy miś, jako urocza lampka
Lampka ma postać sympatycznie wyglądającego misia. Świeci na różowo, ale może też zmieniać kolory. To więcej niż lampka nocna dla dziecka. To uroczy przedmiot i sympatyczna ozdoba pokoju. Miękka silikonowa lampka jest miła w dotyku. Misia można ścisnąć. Zmieni kształt, a po kilku minutach wróci do swojej właściwej postaci.

Co potrafi Miś mały różowy?
Lampka świeci różowym światłem, ale nie tylko tyle potrafi. Atrakcyjne jest w niej to, że działa na klepnięcie. Oto co potrafi lampka Miś mały różowy:

  • możliwe włączanie i wyłączanie poprzez klepnięcie,
  • klepnięcie sprawia, że miś zmienia kolory,
  • klepnięcie i światło zatrzymuje się na aktualnym kolorze.

Lampka nocna, którą dziecko pokocha
Tak wiele atrakcji sprawia, że nawet dorosły zachwyci się tą lampką. Dziecko może ją pokochać. Ze świecącym misiem malcowi będzie raźniej w ciemnym pokoju. Ma też zapewnioną zabawę przed snem. Lampka LED ma wymiary 8,8 x 8,8 x 10,3 cm. By miś świecił, potrzebne są baterie 3 x AAA. Ta mała lampka zapewnia dużą radość.

Lampka Miś mały różowy doskonale trafia w dziecięcy gust. Warto, by znalazła się w dziecięcym pokoju. Wszystkie lampki Rabbit&Friends mają wiele uroku. Są zaprojektowane tak, by wzbudzać radość. Zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i pomysłowymi rozwiązaniami.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikaty: Lampka została wyprodukowana zgodnie z dyrektywą RoHS.Pozostałe informacje: Produkt posiada oznakowanie CE.

Dane producenta/dystrybutora

REGNUM s.c., ul. Boruty 2a, 03-769 Warszawa, NIP: 5262461839

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Rabbit&Friends Lampka Miś mały różowy

  • Producent: Rabbit&Friends
  • Kod producenta: 52-0005
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907222123249
  • EAN: 5907222123249
  • Wymiary: 8,8x8,8x10,3 cm