Rebelianci. Herkules agent międzygalaktyczny. Tom 3

Trzeci tom przygód dwójki studentów kosmicznej szkoły dla przyszłych agentów międzygalaktycznych. Herkules i Marlon zostają wysłani z misją na planetę, której mieszkańcy podnieśli bunt przeciwko tamtejszemu imperatorowi i jego rabunkowej eksploatacji środowiska naturalnego. W jej wyniku przyroda...
21,93 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,94 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Trzeci tom przygód dwójki studentów kosmicznej szkoły dla przyszłych agentów międzygalaktycznych.

Herkules i Marlon zostają wysłani z misją na planetę, której mieszkańcy podnieśli bunt przeciwko tamtejszemu imperatorowi i jego rabunkowej eksploatacji środowiska naturalnego. W jej wyniku przyroda nie może się odrodzić, a ludność cierpi głód. Ariana i jej przyjaciele chcą powrotu do życia w zgodzie z przyrodą i odbudowania jej potencjału. Herkules i Marlon mają stłumić rewoltę, na miejscu jednak przekonują się, że racja niekoniecznie musi być po ich stronie.

Autorem scenariusza tej międzygalaktycznej historii jest belgijski scenarzysta komiksowy i dramaturg Vincent Zabus ("Le Monde selon François"), a zilustrował ją Antonello Dalena, znany polskim czytelnikom m.in. z serii "Ernest i Rebeka" oraz "Smerfy i świat emocji".

Szczegóły - Rebelianci. Herkules agent międzygalaktyczny. Tom 3

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również