Rue Le Jour. Księżycówka. Tom 3

  • Brian Azzarello, Eduardo Risso
  • Mucha Comics
  • Księżycówka
  • 9788366589421
  • 48 godzin + czas dostawy
Delia zrobi wszystko, aby wyzwolić ukochanego gangstera Lou Pirlo od klątwy wilkołaka. Szuka więc wsparcia u dwóch wiedźm, które domagają się za pomoc wysokiej zapłaty. Na szczęście jej wybranek to przedsiębiorczy człowiek, skłonny zapłacić każdą cenę. Kiedy się jednak okazuje, że Lou nie ma na...

59.00

Dodaj do schowka

Opis

Delia zrobi wszystko, aby wyzwolić ukochanego gangstera Lou Pirlo od klątwy wilkołaka. Szuka więc wsparcia u dwóch wiedźm, które domagają się za pomoc wysokiej zapłaty. Na szczęście jej wybranek to przedsiębiorczy człowiek, skłonny zapłacić każdą cenę. Kiedy się jednak okazuje, że Lou nie ma na sprzedaż nawet własnej duszy, a jego los zależy od kaprysu miejscowego kapłana voodoo, sprawy zaczynają się komplikować.

Rue Le Jour to fascynujący thriller rozgrywający się w lubieżnych kasynach Nowego Orleanu i na najmroczniejszych bagnach Luizjany!

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach jako MOONSHINE #13-17.


O autorach

Brian Azzarello oraz Eduardo Risso to duet nagrodzony Eisnerem za ich wspólne osiągnięcie, jakim była klasyczna już seria 100 Naboi kontynuują gangsterską opowieść z domieszką horroru.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Rue Le Jour. Księżycówka. Tom 3

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki